NOVINKY A AKCE 

V Centru Černý Most se stále něco děje - sledujte aktuální program aktivit a speciální nabídky obchodů.

Afficher 12 par page Page 1/21

Centrum Černý Most připravilo unikátní letní UPC MAX kino – představí výběr nejlepších českých filmů

 Centrum Černý Most pro vás připravilo ve spolupráci s filmovým kanálem Prima MAX skvělé filmové večery plné toho nejlepšího z české kinematografie. Od 23. června, kdy proběhne slavnostní zahájení UPC MAX kina za účasti oblíbených herců a tvůrců, budou čtvrtky na střeše nákupního centra patřit českým filmovým peckám. Přijďte si užít filmové večery se skvělou atmosférou na MAX a vyberte film, který získá divácké ocenění MAX Cena 2015.
Unikátní projekt letního kina nabídne od 23. června do 25. srpna deset nejlepších filmů z uplynulého roku. Centrum Černý Most vám navíc UPC MAX kino díky spolupráci se CineStarem a FTV Prima přinese úplně zadarmo! Finálovou desítku filmů z celkových padesáti snímků roku 2015 vybrala odborná porota složená z těch největších osobností české kinematografie a filmového světa.
Na základě jejich výběru se tedy můžete těšit nejen na koprodukční filmy televize Prima, ale i další kvalitní snímky. Slavnostní zahájení bude moderovat Libor Bouček. Každé projekci bude od 19:30 předcházet autogramiáda herců a tvůrců promítaného snímku, kteří se s vámi poté podělí o zážitky ze vzniku filmu. Samotné promítání vyvrcholí spolu se západem slunce, tedy po 21. hodině.
Každý film budete moci ohodnotit na webu www.maxkino.cz, ten nejlepší film pak získá diváckou filmovou MAX Cenu 2015 a vy získáte vstupenky do CineStaru na ty nejnovější filmové trháky.

MAX Cenu 2015  navrhne talentovaný mladý designer Vladimír Staněk, který coby hlavní návrhář mužského oblečení a doplňků stojí za úspěšnými kolekcemi značky Pietro Filipi. Časopis Forbes ho navíc letos zařadil mezi 30 nadějných Čechů pod 30 let.

Program a další informace najdete zde.

Obří „Člověče, nezlob se“ zabaví nejmenší návštěvníky CČM

Na Central Plaze nově najdete hrací plochu pro „Člověče, nezlob se“ včetně obřích figurek a hrací kostky. Oblíbenou deskovou hru v nadživotní velikosti ocenění nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Hrací plocha je vám k dispozici každý den po celou otevírací dobu, s výjimkou termínů, kdy pro vás na Central Plaze připravujeme jiné zajímavé akce. Díky nové atrakci už děti na nákupech budou zlobit jen na hrací ploše „Člověče“! Těšíme se na vás v Centru Černý Most.

Dětské středy

Oblíbená divadélka, představení a tance pro malé návštěvníky.
Těšíme se na viděnou v Centru Černý Most!

V 16.00 hodin v dětském koutku.


27.7. Tři prasátka
3.8. O Smolíčkovi

 Program divadla na srpen-září ke stažení zde.

POHÁDKOVÁ PASTELKA Otevřený ateliér Marie Brožové

Od 10. do 17. srpna vždy od 10.00 do 19.00  můžete navštívit otevřený ateliér Marie Brožové v Centru Černý Most (v pasáži u prodejny Marks and Spencer), kde malířka pastelkami nakreslí pohádkový obraz do chystané dětské knihy „Maruška a kouzelné pastelky“. Návštěvníky pozve do svého otevřeného ateliéru, ve kterém prozradí tajemství své unikátní techniky pastelek a naláká k výletům do krajiny fantazie.

V rámci projektu Obhajoba pastelky Marie Brožová vytvořila v Česku i v zahraničí přes 160 velkoformátových obrazů, aby ukázala že pastelky nejsou jen hračka pro děti, ale kvalitní výtvarná technika, která má velké možnosti a přitom je dostupná všem. Za svou unikátní pastelkovou techniku získala řadu ocenění.

Více o Marii Brožové a jejím projektu Obhajoba pastelky se dozvíte na www.pastelky.cz
Přijďte se podívat, co se dá nakreslit obyčejnými pastelkami!

MINIGOLF CENTRUM ČERNÝ MOST

Od června do září jsme si pro vás připravili před hlavním vstupem novou volnočasovou aktivitu - MINIGOLF! Přijďte si v průběhu léta užít volný čas a trochu si zasportovat. Provozní doba je každý den od 9 do 21 hodin. Vybavení vám za vratnou zálohu rádi zapůjčíme na našem infostánku nebo v šatně!

Vláček Čerňáček se probouzí ze zimního spánku

Vláček Černáček. Svezte se každý den naší kyvadlovou dopravou mezi Centrem Černý Most a metrem Černý Most zdarma, tam i zpět. Vláček Čerňáček je Vám k dispozici 7 dní v týdnu, vždy od 10:00 do 18:00 hod.

Zveme vás na přednášky s cestovateli

Pokud vás láká poznávání cizích zemí, milujete divokou přírodu a objevování nových kultur, nenechte si ujít cyklus exkluzivních přednášek, které jsme pro vás nachystali ve spolupráci s cestovatelem a fotografem Karlem Wolfem a festivalem KOLEM SVĚTA. Na cesty do nejskrytějších koutů světa se díky nim můžete zdarma vydat vždy v úterý od 18 hodin v multikine CineStar. Těšíme se na viděnou v Centru Černý Most! • TURECKÉ HORY ÚTERÝ 26.7.2016 OD 18.00 HODIN Přednáší David Hainall
• PŮL ROKU NA ISLANDU ÚTERÝ 2.8.2016 OD 18.00 HODIN, V MULTIKINĚ CINESTAR Přednáší Jiří Lehejček

Program na červenec ke stažení zde, srpen ke stažení zde, září ke stažení zde.