Služby pro děti 

Děti jsou v Centru Černý Most vždy vítány! Spoustu zábavy je čeká v našem dětském koutku Time Out, kde je pro ně každý den připraven atraktivní program.

Dětský koutek TIME OUT v CČM v NOVÉM!

Rádi bychom Vás pozvali do nového prostoru dětského koutku TIME OUT v CČM na unikátní ploše 730 m2! Do úžasného světa žabáků a koček, kouzelně ztvárněných postaviček v nadživotní velikosti doplněných o "plastické" obrázky na stěnách díky 3D technologii. Ta nejpestřejší zábava je zde pro děti připravena na každý den v týdnu. Nejen oblíbené a osvědčené skluzavky, tobogány a autíčka na šlapací pohon, ale i minikino, interaktivní zóna se Sony Playstation 3, populárním Nintendem Wii a Xbox Kinectem.
Pro dětičky do 3 let máme vyhrazen na hraní speciální prostor. Je zkoncipovaný tak, aby rodič mohl být v blízkosti svého batolátka a zároveň nebyl ošizen o možnost příjemného posezení. Srdečné pozvání tak platí i do naší kavárny, která je příjemnou součástí dětského koutku. Naleznete zde bohatou nabídku nápojů včetně sladkého i slaného občerstvení. Tady si k proslulému café lamborghini můžete dopřát sladkou odměnu v podobě pohádkového sachru, lanýže či medovníku. Pamatovali jsme ovšem i na milovníky zmrzliny, kteří u nás mají možnost ochutnat 18 druhů jedné z těch "nej" v Čechách. Stejně pečlivě jsme pak pro Vás vybírali také sortiment naší vinotéky. Její základ tvoří vína zn. Reinthaler dolnorakouské rodinné BIO farmy z vyhlášené vinařské oblasti Weinviertel. A fanoušky internetu doufáme taky potěšíme, Wi-fi je zcela zdarma v celém prostoru dětského koutku.
Na měsíc září jsme pro vás připravili spoustu dárků, soutěží a doprovodných akcí! Sledujte nás na facebooku nebo se přijďte rovnou podívat!
TĚŠÍME SE NA VÁS každý den od 9. do 21.hod v 1. patře OC CČM (vstup mezi prodejnami Lindex a Triumph).
Starosti o Vaše děti přenechte nám, dopřejte si Time Out!

Telefon: 774 007 751
WWW: http://www.timeoutplus.cz