Dárková karta, modernější a sofistikovanější verze papírových voucherů, je ideálním dárkem pro každou příležitost: Vánoce, narozeniny, výročí apod...

Stačí si pouze zvolit částku, kterou chcete darovat, a vaši blízcí si pak vyberou svůj nejoblíbenější dárek.

Dárkovou kartu je možné uplatnit v rámci centra ve všech obchodech akceptujících platební karty. Zakoupit ji můžete u naší hostesky na infostánku, nebo bezhotovostně na fakturu na základě písemné objednávky na Správě centra. Nově lze dárkovou kartu pořídit on-line na Mall.cz!

Kartu lze nabít kreditem v rozmezí od 500 Kč do 3 500 Kč. Při každém použití bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit. Jeho stav si navíc můžete zkontrolovat na infostánku centra, online či prostřednictvím SMS služby.

Dárková karta nově online na Mall.cz!
Speciální vánoční edici karty v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč můžete nově pořídit on-line na Mall.cz! Její nákup funguje jako každá jiná objednávka z e-shopu – rychle a jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Jak kartu použít?
Jako běžnou platební kartu, při platbě vám bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit.
Výši kreditu si po každé transakci zkontrolujete:
- online – https://www.centrumcernymost.cz/ (spodní část této stránky)
- SMS - zaregistrujete se zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když platbu kartou uskutečníte a zároveň si můžete vyžádat informaci o stavu vašeho kreditu zasláním symbolu „?“ opět na číslo +420 736 370 192.
- infostánky Centra Černý Most.

Při dalším použití dárkové karty je nutné znát přesnou výši kreditu na kartě. Také vám doporučujeme se předem informovat o možnostech kombinaci plateb na prodejně (dárková karty + hotovost, dárková karta + kreditní karta, vice dárkových atd.)

V případě dotazů či zájmu o nákup většího počtu dárkových karet nás neváhejte kontaktovat na tel: +420 281 918 100 (8.00 – 21.00) nebo email: infoccm@urw.com.

Dárkovou kartu dostanete v elegantní obálce s možností osobního věnování.

Do SMS služby se zaregistrujete zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když uskutečníte platbu dárkovou kartou. Výši svého kreditu si pak snadno ověříte zasláním symbolu "?" opět na číslo +420 736 370 192. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na hostesku na infostánku Centra Černý Most nebo nám napište na e-mail infoccm@urw.com.

Kompletní pravidla pro používání karet ke stažení v ČJ zde. (červen 2019)

Jednotky v Centru Černý Most, které nemají POS terminál:
Copy Center, Žralok, Dětský koutek Time out, Original barber’s point., Veselá Veverka nepřijímají platební karty. Tyto jednotky nejsou vybaveny platebním terminálem POS a není v nich proto možné platit žádnou kreditní kartou.

EXPIROVANÁ DÁRKOVÁ KARTA
V případě expirace Vaší dárkové karty je platnost dárkové karty možné prodloužit o 1 rok do 3 měsíců po expiraci bez poplatku dle všeobecných podmínek.
Prosíme, abyste se dostavili s expirovanou dárkovou kartou na Click&Service v čase 10:00 - 19:00.
V případě dotazů se neváhejte obrátit na e-mailovou adresu infoccm@urw.com.

 

Přímý link na bankovní aplikaci pro zjišťění zůstatku na kartě zde : https://b2bpr.vaservices.eu/plb/PayLifeBalanceInquiry/ nebo přímo z této stránky.

Přehled o transakcích a aktuální zůstatek zjistíte zadáním čísla karty a Vašeho 6-místního kontrolního čísla zákazníka.
Prosím, zadejte číslo karty bez mezer!
 
 
Číslo karty:
   
Kontrolní číslo: