CENTRUM ČERNÝ MOST

Nové Centrum Černý Most přivítalo své zákazníky 22. března 2013. Stejně jako v roce 1997, když se veřejnosti představilo coby vůbec první nákupní centrum v České republice, i nyní opět odstartovalo novou éru nakupování u nás. Centrum Černý Most je nyní nejmodernějším centrem v Praze, které vyniká nápaditým a originálním designem, atraktivním portfoliem značek a lákavou nabídkou nadstandardních služeb, včetně nového technicky propracovaného věrnostního programu.

Centrum za svojí originální barevnou fasádou skrývá plochu necelých 82 000 m2 s téměř 3 200 parkovacími místy a 169 obchodními jednotkami, které vám přináší širokou škálu zboží a služeb. Pod jeho střechou můžete nalézt jedinečnou a rozmanitou nabídku módních značek, sportovních obchodů, prodejen s domácími potřebami i kosmetikou či restaurací. V našem centru můžete trávit volný čas s celou rodinou, protože vám nabízíme jedinečně designově řešené restaurační prostory, množství relaxačních a dětských zón včetně interaktivní herní plochy.

Centrum se nachází v hustě obydlené spádové oblasti s velmi snadnou dopravní dostupností v rámci celé Prahy i okolí. Je navrženo do tvaru číslice "8" a většina obchodů je situována na jedné úrovni, což zabezpečí vaše maximální pohodlí.

Velkokapacitní parkoviště s moderní navigací je barevně odlišeno a pomůže vám tak v orientaci. K vašemu komfortu přispěje i kompletní bezbariérovost centra nebo výrazné vstupy s množstvím informací usnadňujících orientaci.

Přejeme vám příjemný nákup a hodně zábavy v novém Centru Černý Most!

O společnosti Unibail-Rodamco

Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Společnost působí ve 12 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 30. červnu 2013 byla oceněna na 30,5 miliard euro. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv – jejím cílem je pokrýt celý hodnotový řetězec nemovitosti. Unibail-Rodamco zaměstnává 1 500 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže. Skupina se odlišuje od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Její vizí, založené na dlouhodobosti a trvalé udržitelnosti, je development či redevelopment jedinečných míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat. Skupina věnuje velkou pozornost ekologické, ekonomické a sociální trvalé udržitelnosti, což jí zajistilo místo v indexech DJSI (celosvětový a evropský), FTSE4Good a STOXX Global ESGL Leaders. Skupina je také v indexech CAC40, AEX a EuroStoxx 50 a drží rating A od ratingových agentur Standard & Poor's a Fitch.