Dětský koutek

Naše Centrum Černý Most je díky široké nabídce služeb a obchodů oblíbenou destinací pro nákupy rodin s dětmi. Díky mnoha atrakcím a unikátním zónám zde naleznete pobavení i poučení všechny věkové kategorie. Snažíme se, aby bylo pro děti nakupování s rodiči zábavou, proto v našem centru naleznete několik sekcí a koutků, kde se mohou oddávat herním radovánkám. Nechybí ani speciální program určený výhradně malým návštěvníkům – pondělní lekce jógy, dětské středy či angličtina každý čtvrtek.
Také prostory a služby Centra Černý Most jsou uzpůsobeny tomu, aby návštěva v doprovodu dětí byla co nejpohodlnější. Nejen, že je celé centrum bezbariérově přístupné, rodinám jsou vyhrazena i zvláštní místa na parkování. Pro vysoký komfort jsou zde k dispozici také speciální dětské toalety se čtyřmi plně vybavenými přebalovacími místnostmi. Na infostánku si pak můžete bezplatně zapůjčit ohřívač kojeneckých lahví, kočárek, dětské vozítko nebo třeba deskové hry.

Celý koncept Centra Černý Most propojuje motiv přírody a vytváří tak příznivé prostředí pro rodiny s dětmi. Malí i velcí tak zde mohou objevovat, bavit se a pohodlně trávit volný čas.

Novinky a události - UNEXPECTED FAMILY - MAXÍKOV

Všechny novinky (32)

ANGLIČTINA PRO DĚTI

ANGLIČTINA PRO DĚTI

ANGLIČTINA PRO DĚTI

PRAVIDELNÝ PROGRAM PRO DĚTI

PRAVIDELNÝ PROGRAM PRO DĚTI

PRAVIDELNÝ PROGRAM PRO DĚTI

Dětské středy

Dětské středy