Centrum Černý Most vás zve na Festival Jógy

V sobotu 22. června se staneme centrem jedinečného festivalu. Od brzkého rána budou na různých místech nákupního centra probíhat lekce jógy od meditací, po dynamickou jógu či jógu spojenou s novým cirkusem, to vše od nejlepších českých lektorů. Nebude chybět ani lekce jógy pro seniory nebo speciální lekce Jogínci s Bětkou pro vaše ratolesti. Nemusíte mít s sebou kromě dobré nálady a odvahy si zacvičit prakticky nic, podložky na cvičení vám zdarma zapůjčí prodejna Decathlon. Během akce bude také možné ochutnat čaje Oxalis, partnera festivalu. V pauze mezi lekcemi se můžete zúčastnit výtvarného kurzu pro děti i dospělé pod vedením Kateriny Bohac Linares. Workshop je vyvrcholením prodejní výstavy Mujeres del Mundo, která vznikla pod záštitou nadačního fondu herečky Petry Špindlerové – YogaHelp. Výstavu si můžete prohlédnout do 22. června. Výtěžek z prodeje obrazů bude věnován na charitativní účely humanitární organizace Embracing the World, která pomáhá lidem v nouzi na celém světě zabezpečit jejich základní životní potřeby.

Komentovaná prohlídka výstavy proběhne v neděli 9.6. od 16.00.

Těšíme se na vás!

 

PROGRAM

Hlavní program:
Léčivá meditace s Kateřinou Černou, 8:30–9:15, Maxíkov
Vinyasa jóga s Tobiášem Lorenzem, 9:30–10:45, Central Plaza
Výtvarný workshop s Katerinou Bohac Linares, 9:00–12:00, pasáž u Papírnictví AKM

Doprovodný program (relaxační zóna u multikina CineStar, pouze pro členy věrnostního programu):
Jogínci s Bětkou, 9:00–9:45
Cirk jóga pro děti s Danielou Šiškovou, 10:00–10:45
Lekce jógy pro seniory s Dianou Bounni, 11:00–11:45

______________________________________________________________________________

Léčivá meditace s Kateřinou Černou, 8:30–9:15, zimní zahrada v Maxíkově, vstup zdarma

„Za zpěvu léčivé mantry se společně ponoříme do hluboké meditace, jedné z nejléčivějších na zemi, jež vychází ze spojení země a nebe. Následovat bude krátká relaxace, po níž se rozloučíme mantrou Ang Sang Wahe Guru, která v překladu znamená Posvátné obejmutí. Při relaxaci budeme zhluboka dýchat a pomalu necháme starosti i myšlenky všedního dne jít,” říká Kateřina.

Jogínci s Bětkou, 9:00–9:45, relaxační zóna u multikina CineStar. Vstup pouze pro členy věrnostního programu a po předchozí registraci na eventy@centrumcernymost.cz.

Alžběta Vaculčiaková je slovenská herečka, která si zamilovala Brno, kde už několik let žije a cvičí jógu. „Je to pohyb, který mě baví, a cítím, že mi opravdu dělá dobře. Zklidňuje mou trochu rozlítanou povahu,“ přiznává s úsměvem Bětka, která se kromě herectví a jógy věnuje také zpěvu.

Cirk jóga pro děti s Danielou Šiškovou, 10:00–10:45, relaxační zóna u multikina CineStar. Vstup pouze pro členy věrnostního programu a po předchozí registraci na eventy@centrumcernymost.cz.

Daniela ukáže dětem, jak propojit akrobacii s různými cirkusovými technikami, které zklidňují mysl a učí koordinaci vlastního těla. „Jóga, cirkus, tanec a herectví je můj život. S radostí vám dám kousek toho života ochutnat.“

Vinyasa jóga s Tobiášem Lorenzem, 9:30–10:45, Central Plaza, vstup zdarma

Tobiáš se józe věnuje několik let a postupně se ji snaží aplikovat do všech ostatních oblastí svého života. Žije a dýchá pro jógu. „Jóga je mnohem víc než jenom fyzická praxe. Je to hlavně práce s myslí, cesta, kterou se můžeme vydat, abychom žili v míru sami se sebou. Učí nás soucitu a lásce k sobě samým i k našemu okolí. Učí nás nespěchat a být trpělivý.“

Lekce jógy pro seniory s Dianou Bounni, 11:00–11:45, relaxační zóna u multikina CineStar. Vstup pouze pro členy věrnostního programu a po předchozí registraci na eventy@centrumcernymost.cz.

Jogínka Diana Bounni vám ukáže, že cvičit můžete v každém věku. Svěží mysl a protažené tělo po lekci jsou zaručeny!

Výtvarný workshop s Katerinou Bohac Linares, 9:00–12:00, pasáž u Papírnictví AKM, vstup zdarma

Celé dopoledne pak bude probíhat výtvarný workshop na motivy z přírody pro děti i dospělé s Katerinou Bohac Linares z Latin Art Gallery. Workshop je vyvrcholením prodejní výstavy jejích obrazů s názvem Mujeres Del Mundo. 

______________________________________________________________________________
Speciální nabídky obchodů a restaurací*:

4F Sleva 20 % na kolekci Jóga.
A3 SPORT Sleva 20 % na nezlevněné zboží a 5 % na zlevněné zboží. Nelze použít zákaznickou kartu A3 SPORT.
ALPINE PRO Sleva 20 %.
BOMBAY EXPRESS Sleva 15 % na indické nápoje (tři druhy lassi a mango shake).
FROGURT Sleva 35 % na koktejl Jarní detox.
MIX-TEE Sleva 15 % na vybraný sortiment čajů MATCHA od čajové značky TIPSON. Ochutnávka čajů.
RANCHEROS Sleva 15 % na čerstvé domácí limonády.
SPICYMAMA Sleva 15 % na jídlo.
UGO Sleva 15 % na sezónní produkty.
VIA ROMA BAGS Sleva 20 %.

*Pokud není uvedeno jinak, slevy platí pouze na nezlevněný sortiment, není možné je kombinovat s jinými slevami či akčními nabídkami. Slevy neplatí na nákup dárkových poukazů. Slevy platí pouze 22. 6. 2019.