Letní kino na střeše

Zpestřete si čtvrteční večery návštěvou letního kina na střešním parkovišti Centra Černý Most.

Ve spolupráci s filmovými kanály Prima MAX a Paramount Network jsme pro naše zákazníky připravili devět večerů s oblíbenými filmovými evergreeny, které i letos doplní vystoupení stand-up komiků známých z pořadu Comedy Club. Vstup je jako vždy pro všechny diváky zdarma.

Zahájení letošního ročníku bude patřit všem dětem. Jako odměna za vysvědčení se ve čtvrtek 30. června objeví na plátně SpongeBob v kalhotách: Film. Ještě před startem snímku bude od 15.00 hod. probíhat před západním vstupem do centra zábavný program spojený s filmem. Malí i velcí návštěvníci se tak mohou těšit například na zrcadlové bludiště ve SpongeBobově ananasovém domečku, skákací hrad, stavění mega jengy či polštářového bigburgeru, tematické tetovačky, a především maskoty z filmu, se kterými se budou moci vyfotit.

Program letního kina, každý čtvrtek od 21.00 hod.:

Datum

Film

30. 6.

SpongeBob v kalhotách: Film

7. 7.

Chicago - pro nepřízeň počasí zrušeno

14. 7.

Chyť mě, když to dokážeš

21. 7.

Scary Movie: Děsnej biják

28. 7.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

4. 8.

Loupež po italsku

9. 8.

Chicago

11. 8.

Starsky a Hutch

16. 8. 

Chyť mě, když to dokážeš

18. 8.

Mission Impossible: Fallout

25. 8.

Bumblebee

Tu správnou filmovou atmosféru doplní během léta i pravidelná hudební představení u fontány, která se budou konat každý všední den vždy v 11.00 a 16.00 hodin a o víkendu navíc i ve 20.00 hodin. Návštěvníci centra se mohou těšit na tryskající a svítící fontánu v rytmu písniček z populárních filmů.