Dětské středy

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV
______________________________________________________________________

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

Vyzvedni si svůj cestovní pas! – pas Vám bude sloužit během všech Maxíkových cest za dobrodružstvím. Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají Tě super odměny, a to není vše! Za 100% účast v každém měsíci dostaneš Maxíkův odznak na svůj badatelský klobouk.

Máš toho moc do školy, jsi nemocný, nebo jen rodiče nestíhají – nevadí! Můžeš si své chybějící razítko doplnit splněním Maxíkovy zkoušky poslední středu v daném měsíci. Sleduj dodatečné akce na webu a Facebooku Centra Černý most.

KVĚTEN – VÝLET ZA ROBOTY!

1. A 8. 5. PŘEDSTAVENÍ NEPROBÍHAJÍ.

15. 5. – ČIPERKOVÉ
Opět nás navštíví nejpopulárnější dětská kapela v ČR. Zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy. Přijďte si s nimi zazpívat, zatancovat a zablbnout. Čiperkové se na vás už moc těší!

22. 5. – ON-LINE ZOO / KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST PRO DĚTI
Internet je plný úžasných možností, ale stejně jako v reálném světě na něm číhá spousta potenciálních nebezpečí a potíží. Přijďte zábavnou formou zjistit, na co si dávat pozor a jak se chránit v on-line prostředí.

29. 5. – ROBOTÍ TANEC
Věděli jste, že i roboti mohou tancovat? Pojďte se s námi hezky rozcvičit, zahřát a podívat se, jak to bude vypadat v daleké budoucnosti, až si roboti udělají svůj vlastní večírek. Taneční robotí hrátky pod vedením skupiny DIVIZE. Na své si přijde každý malý tanečník.


Dárky do soutěží věnoval obchod Albi.

Dětské středy jsou organizované pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Registrace zde.

Věrnostní karta