Dětské středy


7. 3. Kolem světa do Brazílie
Děti se pod vedením profesionálních tanečníků capoeiry naučí základní techniku tohoto tance a bojového umění v jednom.

14. 3. Pojď si s námi zažonglovat
Náš žonglér Daniel tě rád naucí žonglovat s míčky. Dva míčky, tři míčky – když budeš chtít, i čtyri.
15. 3. Čtení v peřině 
Číst a povídat si s vámi v peřinách budou herecky Adéla Gondíková, Michaela Kuklová, Linda Finková a další známé osobnosti. Přijedou i oblíbení Čiperkové. Pyžamo si brát nemusíte.

21. 3. Lumpína
Jsem skřítek Lumpína a spolu s mým kamarádem dráčkem jsme za vámi přiletěli z daleké země Lumpačsko, abychom s vámi zpívali, tančili a lumpačili.
Mým speciálním hostem bude opička Ola od Čiperků.

28. 3. Čertík Vrtík - Jak loupežník Škytavec napravil rozpustilou princeznu
O tom jak se princezna ztratí v lese,kde jí najde uplakanou loupežník a jeho parta a společnými silami se pokusí princeznu napravit,ukázat jak se kamarádi mají k sobě chovat,aby bylo na světě veselo.Jak to bude velká práce uvidíte a i vy můžete poradit.

4. 4. Kolem světa do Amazonie 
Děti a jejich oblíbený skřítek Tvořílek se opět podívají do světa a vyrobí si i vlastní indiánské čelenky.

11.4. Zvonek - Modrá želva a Myška Eliška
Myška Eliška na svých cestách již navštívila spousty zemí, tentokrát pojede do jedné opravdu exotické. Setká se se spoustou zvířátek. Nejmilejší setkání ji čeká se starou moudrou želvou, která ji seznámí s tím, jak vlastně želva žije.

11.4. Želvy
V návaznosti na pohádku se děti budou moci seznámit s opravdovými živými želvami. Budou si je moci prohlédnout, pohladit a jejich chovatelky se zeptat na vše, co je bude zajímat. Představí se tři druhy suchozemských želv: v hobby chovech nejčastěji chovaná želva zelenavá, dále pak velká a atraktivní želva pardálí a také vzácná želva paprsčitá.

18.4. Čiperkové
Čiperkové si pro vás přichystali zbrusu nové písničky. Dovedete si například představit, co se stane, když se vydají pantofle samy na procházku? Nebo jaké to je, když máte ve spíži myšáka, který má pořád hlad? Tak právě o tom vám Čiperkové zazpívají.

25.4. Dílničky XXXLutz - Výroba čarodějnic
Tvůrčí dílničky pro chlapečky i holčičky. Děti, znáte pálení čarodějnic? To je kouzelná noc plná masek a kostýmů. Přijďte si k nám vyrobit svoji originální čarodějnickou výzdobu. Zveme vás na hravé tvůrčí odpoledne!

(Vstup výtahem od prodejny iStyle nebo eskalátorem u papírnictví AKM)

Zobrazit více Zobrazit méně