JAN MAŠEK PEKAŘSTVÍ

JAN MAŠEK PEKAŘSTVÍ

Dnes otevřeno
Od 8:00 do 21:00

778 004 407

778 004 407

TRADIČNÍ KVASOVÁ VÝROBA Z JIZERSKÝCH HOR. DENNĚ NĚKOLIKRÁT ČERSTVÉ, NEROZPÉKANÉ. Jan Mašek pekařství je na trhu již více jak 22 let. Jedná se o pekařství rodinného typu. Vyrábíme postaru křupavý kvasový chléb (na tom je, dá se říci, vše založeno), bez přidání droždí, v jedenáctitunové peci tradičního střihu, která byla pořízena až v Lucembursku. Tato pec má jednu z největších výhod a to je klidné, sálavé teplo, které umí chleba rychle zavřít a zároveň ho dobře propeče.

Z dalšího sortimentu, který vyrábíme, to jsou i speciální druhy chleba jako např.: chia chléb, zlatý chléb, chléb brusinkový, chléb škvarkový, 3kg kvasový chléb a dále také housky a rohlíky. Ze sladkého sortimentu to jsou různé druhy koláčů, včetně koláčů se sezónním ovocem, buchty, ještědky, koláče v plechu, ale i preclíky, mazance a Maškovu vánočku, na kterou pekařství vlastní ochrannou známku a byla zvolena výrobkem Libereckého kraje roku 2005. Mezi naše další výrobky patří celozrnné pečivo, výrobky bez „éček“ a veka, která se vyrábí v parní peci.

Doplňkem nabízíme i čerstvé a v top kvalitě pečivo bez lepku, bez laktózy, dia… (koláče, dorty, slané…). Tyto výrobky splňují veškeré atesty a mají patřičné protokoly, dle české legislativy, o bezlepkovosti. Máme vlastní zkušenost s touto problematikou. Dále je také možnost individuální výroby, tzn. na přání vynechání některého jiného alergenu.

Video o pekárně k dispozici zde.

Otevírací hodiny :

pondělí do čtvrtek : Od 9:00 do 21:00
pátek do neděle : Od 8:00 do 21:00

Kategorie :

Title