Dárková karta, modernější a sofistikovanější verze papírových voucherů, je ideálním dárkem pro každou příležitost: Vánoce, narozeniny, výročí apod.

Stačí si pouze zvolit částku, kterou chcete darovat, a vaši blízcí si pak vyberou svůj nejoblíbenější dárek.

Dárkovou kartu je možné uplatnit v rámci centra ve všech obchodech akceptujících platební karty. Zakoupit ji můžete u naší hostesky na infostánku, nebo bezhotovostně na fakturu na základě písemné objednávky na Správě centra.

Kartu lze nabít kreditem v rozmezí od 500 Kč do 3 500 Kč. Při každém použitívám bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit. Jeho stav si navíc můžete zkontrolovat na infostánku centra, online či prostřednictvím SMS služby.

V případě dotazů či zájmu o nákup většího počtu dárkových karet nás neváhejte kontaktovat na tel: +420 281 918 100 (8.00 – 21.00) nebo email: infoccm@unibail-rodamco.com.

Dárkovou kartu dostanete v elegantní obálce s možností osobního věnování.

Do SMS služby se zaregistrujete zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když uskutečníte platbu dárkovou kartou. Výši svého kreditu si pak snadno ověříte zasláním symbolu "?" opět na číslo +420 736 370 192. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na hostesku na infostánku Centra Černý Most nebo nám napište na e-mail infoccm@unibail-rodamco.com.

Kompletní pravidla pro používání karet ke stažení v ČJ zde. (1.6.2018)

Přehled o transakcích a aktuální zůstatek zjistíte zadáním čísla karty a Vašeho 6-místního kontrolního čísla zákazníka.
Prosím, zadejte číslo karty bez mezer!
 
 
Číslo karty:
   
Kontrolní číslo:
   
 
 

Jednotky v CČM, které nemají POS terminál:
Copy Center, Žralok, Dětský koutek Time out, Veselá Veverka nepřijímají platební karty. Tyto jednotky nejsou vybaveny platebním terminálem POS a není v nich proto možné platit žádnou kreditní kartou.