Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vás informovali, že v našem centru zůstávají otevřené pouze některé obchody a služby, která vyplývají z nařízení vlády České republiky č. 194 ze dne 12. března 2020 o vyhlášení nouzového stavu a č. 211 ze dne 14. března 2020 o přijetí krizového opatření.

1/ Od 14. března (sobota) od 6:00 hodin do 24. března do 6:00 hod. budou uzavřené obchody a služby s výjimkou prodeje potravin, výpočetní a telekomunikační techniky, audio a video přijímačů, spotřební elektroniky, přístrojů a dalších výrobků pro domácnost, pohonných hmot, paliv, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, lékárny a výdejny zdravotnických prostředků, malých domácích zvířat, krmiva a další potřeb pro zvířata, brýlí, kontaktních čoček a souvisejícího zboží, novin a časopisů, tabákových výrobků, služeb prádelen a čistíren a prodeje přes internet.
 
2/ Od 14. března (sobota) od 6:00 hodin do 24. března do 6:00 hod. budou uzavřena stravovací zařízení.

3/ Od 14. března (sobota) od 6:00 hodin do 24. března do 6:00 hod. bude uzavřeno kasino.

4/ Současně platí od 13. března (pátek) od 6:00 hodin do odvolání uzavření posilovny, solária, sauny, zábavních zařízení a wellness.

5/ Současně jsou odloženy do odvolání marketingové a jiné akce centra, kde by mohlo dojít ke shlukování lidí nad 30 osob.

Naši zaměstnanci i provozovatelé obchodních jednotek jsou důsledně informováni o doporučených postupech k prevenci a dodržování hygienických zásad, jak se chránit a jak postupovat v případě onemocnění či podezření na jeho výskyt.

Současně jsme zvýšili frekvenci úklidu a desinfekce společných prostor včetně všech dotykových zařízení, jakými jsou obrazovky, tlačítka, splachovadla apod.

Zároveň vás informujeme, že dle dobrovolného omezení otevírací doby budou některé prodejny otevřeny pouze do 20:00 po dobu trvání nouzového stavu v ČR.

 
Děkujeme za pochopení.

Tým Centra

 

_________________________________________________________

OTEVŘENÉ JEDNOTKY (seznam se průběžně aktualizuje):

Air Bank

5ásec

BENU lékárna - otevřeno do 19:00

Česká pošta

Česká Spořitelna

ČSOB

dm drogerie markt

Don Pealo

Eiffel Optic

Equa bank

GLOBUS hypermarket - zavřena restaurace a cukrárna

Grand Optical

Květiny Novák

McDonald´s DRIVE

O2 - otevřeno do 17:00

Expres opravy

Pet Center

Raiffeisen Bank

Rodinná farma

Sberbank

Směnárna

Sushi time

T-mobile

Žralok - oprava obuvi, výroba klíčů

_________________________________________________________ 

Zároveň vás informujeme, že všechny infostánky jsou v centru zavřené.

_________________________________________________________ 

Současně vás informujeme, že v provozu pro parkování zůstává parkovací dům (2PP-1NP), žlutá zóna 1. podzemní parkoviště a parkování na střeše. Prosím, sledujte na místě značení.