Global Money Week

Centrum Černý Most se ve spolupráci s Evropskou asociací finančního plánování Česká republika a společností Yourchance zapojilo do prestižního mezinárodního projektu Global Money Week. Přináší tím jedinečnou příležitost všem rodičům, kteří by si přáli, aby jejich děti znaly hodnotu peněz. V sobotu 17. března tak budou mít díky akci s názvem „Na penězích záleží“ možnost naučit se orientovat ve finančním světě.

Programem provede Kateřina Lichtenberková. Na pódium během dne uvede mladé hvězdy, které přijdou ve vzdělávání podpořit své vrstevníky. Sebastian, Nela Kailová a Naty Hrychová účastníky potěší svým zpěvem, tancem a rozdáváním autogramů.

Hudební vystoupení a autogramiáda / Central Plaza
10:30 Nela Kailova
13:30 Sebastian
15:30 Naty Hrychová

Doprovodný program / Maxíkov
Zábavné hry s profesionálními lektory, jako jsou „povídačky u kasičky“, „Rozpočti si to“, karetní a deskové hry s finanční tématikou aj., pomohou dětem různých věků pochopit, jak se žije s penězi. O hospodaření, rodinném rozpočtu nebo spoření si mohou přijít popovídat s pracovníky neziskové organizace Akademie rodičovství či odborníky z ING i dospělí zájemci. 
Zobrazit více Zobrazit méně