Máte rádi jógu?

23. června potěšíme všechny její fanoušky. V rámci mezinárodního týdne jógy uspořádáme festival zaměřený výhradně na tento druh cvičení. Program, který je zcela zdarma, se ponese přes celé dopoledne a provede jím zakladatelka Nadačního fondu Yoga Help Petra Špindlerová. Pod vedením odborníků si budete moci vyzkoušet meditace, Vinyása jógu, hormonální jógu nebo speciální techniku tvoření mandal. Příležitost k protažení dostanou v rámci akce i děti, a to s bohatým doprovodným programem, rodiče tak získají prostor, užít si nerušeně lekcí pro dospělé. 

Podrobný program festivalu jógy 23. 6. 2018:

9:00 – 9:30         Zimní zahrada – ranní meditace s Irenou Štětinovou; dětský svět Maxíkov; počet míst omezen; vstup zdarma; pouze pro členy věrnostního programu Centra Černý Most
9:45 – 11:00       Vinyása jóga – lekce speciálního druhu jógy s Petrou Špindlerovou; Central Plaza; vstup zdarma
9:45 – 11:00      Jóga pro děti s Jitkou Janešovou + doprovodným program; záliv u multikina CineStar; vstup zdarma
11:15 – 12:30     Workshop mandal Art by Tyna; prostory u DM drogerie; vstup zdarma
11:15 – 12:30    Jóga s hormonálními prvky pro ženy pod vedením Jitky Janešové; záliv u multikina CineStar; počet míst omezen; vstup zdarma; pouze pro členy věrnostního programu Centra Černý Most

Počet účastníků pro Zimní zahradu a Jógu pro ženy s hormonálními prvky je vzhledem k náročnosti omezen na 20 osob. Závaznou přihlášku zašlete na: concierge@centrumcernymost.cz

Registrovat se do věrnostního programu můžete jednoduše ZDE

 
K akci jsou připojené slevové a jiné akce v obchodech: stahujte ZDE.


Představení účinkujících:

Irena Štetinová – spoluzakladatelka centra tibetského buddhismu Bodhi Path Praha. Meditaci se věnuje deset let na denní bázi. Jejím úkolem bude ranní nastartování festivalu skrz meditaci klidného spočívání s názvem „Zimní zahrada“.

Petra Špindlerová – spoluzakladatelka Nadačního fondu Yoga Help a herečka na volné noze. Józe se aktivně věnuje již řadu let, a to i z pozice lektorky. Prostřednictvím cvičení se snaží pomáhat potřebným. Kromě moderování seznámí účastníky programu se základy Vinyása jógy.

Art by Tyna – vlastním jménem Kristýna Žabžová se věnuje tvoření mandal speciální tečkovací technikou. Pořádá výtvarné dílny pro děti i dospělé. V rámci jóga festivalu Centra Černý Most naučí zájemce základy této techniky. Každý si poté odnese domů vlastnoručně vyrobenou mandalu na plátně.

Jitka Janešová – certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy. Povede lekci jógy pro děti a závěrečné cvičení pro ženy, které zakončí příjemnou relaxací. 

 

Zobrazit více Zobrazit méně