Podívejte se do světa s výstavami fotografií „Kérala“

1.– 30. 6. 2018 Centrum Černý Most

Vernisáž k výstavě: 31.5. od 18 hodin – Central Plaza

Doprovodný program – taneční vystoupení, posvátný rituál ohněm, občerstvení BistraWeg a Oxalis Čaj a káva
 
Kérala je jihoindický svazový stát s hlavním městem Tiruvanantapuram. Na jeho území je pozorovatelný unikátní systém slévání řek a moře „backwaters“, díky němuž je tato země specifická svou flórou a faunou. Kérala je také domovem Ammy (matky) – dámy, která si získala srdce lidí po celém světě. Vlastním jménem Mata Amritanandamayi předává obětím ve své náruči (tzv. darshanem) útěchu, pomoc a inspiraci. Tato indická hinduistická duchovní učitelka je zakladatelkou humanitární organizace Embracing the World, která pomáhá lidem po celém světě.
Fotografie zachycující přírodní unika Kéraly i život objímající svaté budou po celý červen vystaveny v Centru Černý Most.

 

Krása Kéraly
5. 6. 2018 18:00 Centrum Černý Most (multikino CineStar)   


Kérala je malý stát na jihu Indie s hlavním městem Tiruvanantapuram. Tato země je jediným místem na světě, kde se můžete setkat s unikátním systémem „backwaters“. Jevem, kdy se do sebe vzájemně slévají řeky a moře. O rozmanitosti země, vzácných lagunách, návštěvě nejznámějšího duchovního místa Amritapuri a dalších zážitcích z jeho pětiměsíčního pobytu přijde do Centra Černý Most pod záštitou Nadačního fondu Yoga Help vyprávět cestovatel Robin Pacis.

Robin Pacis
Cestovatel, ale také vyznavač východní filosofie a její duchovní moudrosti. Zajímá se o různé druhy léčivých technik, které se snaží propojit s naším každodenním životem.

Více informací najdete na facebookových stránkách Centra Černý Most.

 
Zobrazit více Zobrazit méně