Co se děje v knihovně? Přijďte se přesvědčit do samoobslužné pobočky Kiosek v Centru Černý Most

Co se děje v knihovně? Přijďte se přesvědčit do samoobslužné pobočky Kiosek v Centru Černý Most

První samoobslužná pobočka Městské knihovny v Praze v Centru Černý Most nově nabízí kromě služeb spojených s půjčováním knih také spektrum aktivit, které poskytuje napříč svou sítí. Od října se tak můžete těšit každou druhou sobotu v měsíci na virtuální realitu, kreativní dílnu vánočních ozdob s DOK16, ozoboty nebo hraní deskových her. Knihovna tak ukazuje, že už dávno není jen půjčovnou knih, ale prostorem pro setkávání, komunitní aktivity a kulturní zážitky.

Cílem akcí se souhrnným názvem „Co se děje v knihovně“ je návštěvníkům Centra Černý Most přiblížit služby knihovny nesouvisející s půjčováním knih a zároveň nabídnout příjemnou volnočasovou aktivitu přímo v centru. Těšit se můžete 15. 10. na odpoledne plné hraní deskových her, 12. 11. vám a především vašim dětem knihovníci vysvětlí, co jsou to ozoboti a ponoříte se také do světa virtuální reality. Před Vánoci 10. 12. můžete zažít tvůrčí dílnu s DOKem 16 a vyrobit si vlastní vánoční ozdoby. Přehled akcí s přesnými časy najdete na konci tohoto článku.

Program Co se děje v knihovně neustane ani v novém roce, kdy pro vás knihovníci připravují například besedy pro děti nebo šicí dílnu. Místem konání těchto odpolední je prostor před Kioskem v Centru Černý Most. Vstup na akce je zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu a společné zážitky!

 

Co se děje v knihovně

Městská knihovna v Praze, pobočka Kiosek

Chlumecká 765/6, Praha 14 (Centrum Černý Most)

mlp.cz/kiosek

15/10 12:30-17:00   Deskovky

12/11 12:30-17:00   Ozoboti a Virtuální realita

10/12 12:30-17:00   Tvůrčí dílna s DOKem 16