DĚTSKÁ JÓGA

pondělí, 14.30–16.15 hod., relaxační zóna u multikina CineStar

Centrum Černý Most ve spolupráci s nadací YogaHelp a její patronkou, a zároveň zakladatelkou Petrou Špindlerovou, vám přináší jógu pro děti ve věku 3–7 let.

Lekce se konají každé pondělí v zálivu v 3. nadzemním podlaží u multikina CineStar v následujících časech:

14.30–15.15

15.30–16.15

Lekce jsou zdarma a pouze pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas.

Prosíme o respektování věku při přihlášení dítěte. Hodina je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě na lekci nepřijmout. Dále také prosíme rodiče o informování lektorky o případném zdravotním omezení dítěte, jako je například cukrovka, ADD, ADHD, tlak očního pozadí či skolióza/kyfóza. Neméně důležitý je i fakt, že dítě zvládne lekci samo bez rodiče.

Další informace:

Podložky a ostatní pomůcky budou zapůjčeny.

Na lekce doporučujeme sportovní oblečení, případně protiskluzové ponožky.

Před lekcí by dítě nemělo jíst a během lekce ani pít.

Před lekcí je nutné dojít s dítětem na toaletu.

Prosíme Vás a Vaše děti o dodržování hygienických zásad.

Vstup na akci je povolen pouze při splnění podmínek dle platného mimořádného opatření MZČR. Kapacita se řídí aktuálním platným hygienickým nařízením.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most zdarma v App store či Google Play, případně na našich webových stránkách http://centrumcernymost.cz/registration.

Spolupracujeme s portálem Kudy z nudy.