Jóga pro děti

pondělí, 14.30–16.15 hod., záliv u multikina CineStar

Centrum Černý Most ve spolupráci s nadací Yoga Help a její patronkou, a zároveň zakladatelkou Petrou Špindlerovou, vám přináší jógu pro děti ve věku 3–7 let.

Lekce se konají každé pondělí v zálivu v 3. nadzemním podlaží u multikina CineStar v následujících časech: 

14.30–15.15 15.30–16.15

Lekce jsou zdarma a pouze pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas.

Prosíme o respektování věku při přihlášení dítěte. Hodina je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě na lekci nepřijmout. Dále také prosíme rodiče o informování lektorky o případném zdravotním omezení dítěte, jako je například cukrovka, ADD, ADHD, tlak očního pozadí či skolióza/kyfóza. Neméně důležitý je i fakt, že dítě zvládne lekci samo bez rodiče. 

Další informace: Podložky a ostatní pomůcky budou zapůjčeny. Na lekce doporučujeme sportovní oblečení, případně protiskluzové ponožky. Před lekcí by dítě nemělo jíst a během lekce ani pít. Před lekcí je nutné dojít s dítětem na toaletu. 

_______________________________________________________________________

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most zdarma v App store či Google Play, případně na našich webových stránkách http://centrumcernymost.cz/registration.

 

 

Věrnostní program