Letní kino na střeše doplní výstupy stand-up komiků

Máme pro vás skvělou zprávu! Letní kino Paramount MAX se po loňské pauze vrací na střechu Centra Černý Most a vy můžete konečně dohnat všechny filmové zážitky, o které vás loňský rok připravil. A protože jsme si chtěli být opravdu jistí, že vám zvedneme náladu a navodíme pohodovou letní atmosféru, máme pro vás na programu jen ty nejlepší komedie doplněné o tematická stand-up vystoupení známých komiků z pořadu Comedy Club.

Těšit se můžete třeba na klasiku Forrest Gump, Bláznivou střelu nebo na legendární Top Gun. První promítání, které proběhne 8. července, zahájíme nestárnoucí Pomádou a stand-up vystoupením Lucie Macháčkové. Naladit se na vlnu oblíbené letní muzikálové romance můžete třeba i v našem tematicky laděném fotokoutku. Mrkněte do našeho programu, vyberte si film podle chuti a přijďte se pobavit kterýkoliv další čtvrtek v červenci a srpnu.

Vstup na akci je povolen pouze s platným negativním testem na Covid-19 nebo při splnění podmínek dle platného mimořádného opatření MZČR.

Promítání je zcela zdarma od 21.00 (po setmění :-) a ke každému vstupu obdržíte voucher na vstupenku do kina CineStar, abyste si mohli užít ještě více filmových zážitků!

Title