CENTRUM JE V PROVOZU 9:00-21:00
CENTRUM JE V PROVOZU 9:00-21:00

Naplánujte si vaše pohodlné nákupy dopředu, sledujte aktuální stav vytíženosti centra zde >

Odstartujte letní pohodu s Mezinárodním dnem jógy

21. 6. 2021 od 18.00 před západním vstupem (od metra)

Blíží se oficiální začátek léta a s ním i Mezinárodní den jógy, který jsme se rozhodli řádně oslavit – a vy budete moct být u toho! V pondělí 21. června, přesně na letní slunovrat, totiž v našem centru proběhne speciální jógový maraton pod záštitou neziskové organizace Yoga Help. A jak nejlépe oslavit start léta než oblíbeným pozdravem slunci? A to hned 108×!

Číslo 108 má totiž zvláštní mystickou sílu – 1 je symbolem nových začátků, 0 reprezentuje koloběh života a 8 je symbolem nekonečna. Nemusíte se ale bát, pozdravů si zacvičíte jen kolik vaše tělo zvládne. Přidat se a skončit můžete kdykoliv v průběhu maratonu a srdečně zváni jsou i ti, co by si rádi jógu třeba zrovna poprvé vyzkoušeli.

Pozdravy slunci začnou přesně v 18.00 před západním vstupem do centra pod vedením čtyř lektorů z  organizace Yoga Help. Tobias Lorenz a Petr Síla mají pro vás připravenou dynamičtější sestavu, a o jemnější provedení se zase postarají Petra Špindlerová a Daniela Šišková. Cvičit můžete přímo na místě nebo přes livestream na facebookovém profilu centra.

A nebude samozřejmě chybět ani následná meditace. Tou zájemce provede lektorka Kundalini jógy Kateřina Černá ve 20.00 v letní zahradě. Meditace potrvá 30 min a kapacita bude omezena na 15 osob, proto si ji případně včas rezervujte na adrese eventy@centrumcernymost.cz.

Prvních 50 účastníků se navíc může těšit na dárkovou tašku se spoustou hezkých dárečků. Např. Jogový blok od Decathlonu, sprchové gely od Yves Rocher nebo slevy na drink ve Fruitissimu. Na místě proběhne i soutěž o jogový outfit od Alpine Pro.

Přijďte s námi slavit, uklidnit mysl a odstartovat léto s nově načerpanou energií!

Pozn.: V případě nepřízně počasí bude akce probíhat přes livestream na facebooku Centra.