PRAVIDELNÝ PROGRAM PRO DĚTI

JÓGA PRO DĚTI

pondělí, 14.30–16.15 hod., záliv u multikina CineStar

Centrum Černý Most ve spolupráci s nadací Yoga Help a její patronkou, a zároveň zakladatelkou Petrou Špindlerovou, vám přináší jógu pro děti ve věku 3–7 let. Lekce se konají každé pondělí v zálivu v 3. nadzemním podlaží u multikina CineStar v následujících časech:  14.30–15.15  15.30–16.15 Lekce jsou zdarma a pouze pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas. Prosíme o respektování věku při přihlášení dítěte. Hodina je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě na lekci nepřijmout. Dále také prosíme rodiče o informování lektorky o případném zdravotním omezení dítěte, jako je například cukrovka, ADD, ADHD, tlak očního pozadí či skolióza/kyfóza. Neméně důležitý je i fakt, že dítě zvládne lekci samo bez rodiče. 

Další informace: Podložky a ostatní pomůcky budou zapůjčeny. Na lekce doporučujeme sportovní oblečení, případně protiskluzové ponožky. Před lekcí by dítě nemělo jíst a během lekce ani pít. Před lekcí je nutné dojít s dítětem na toaletu. 

_______________________________________________________________________

DĚTSKÉ STŘEDY

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV

Zveme Vás na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

Program najdete zde.

_______________________________________________________________________

ANGLIČTINA PRO DĚTI

čtvrtek, 14.00–16.45 hod., MAXÍKOV

Vzdělávací a jazykové centrum Berlitz Praha zajištuje pro CENTRUM ČERNÝ MOST unikátní výuku angličtiny pro děti s rodilým mluvčím. Díky používání jen cizího jazyka, gest a velmi přesného vyjadřování lektora malí studenti dokáží velmi rychle a dobře pochopit význam daného slova nebo věty. Všechny výukové materiály, speciálně vyvinuté pro danou věkovou skupinu a certifikované výukovým centrem Berlitz, jsou součástí kurzu. Lekce jsou určené pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas. Lekce probíhají v Dětském světě Maxíkov. Výuka angličtiny je rozdělena do tří věkových skupin a probíhá každý čtvrtek v následujících časech: 14.00–14.45 děti 4–5 let 15.00–15.45 děti 6–7 let 16.00–16.45 děti 8–10 let

Prosíme o respektování věkových skupin při přihlášení dítěte. Výuka je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu, tak aby se dítě efektivně učilo a výuka pro něj nebyla náročná nebo příliš snadná. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě než je odpovídající věková skupina k výuce nepřijmout z důvodu zachování kvality výuky metodou Berlitz. 

_______________________________________________________________________

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most zdarma v App store či Google Play, případně na našich webových stránkách http://centrumcernymost.cz/registration.  

Věrnostní program