Pokořte ledovou stěnu v Centru Černý Most

Milovníci horských radovánek, adrenalinu a dobrodružství jakéhokoliv charakteru si v zimních měsících v Centru Černý Most přijdou na své. U západního vchodu do Centra vyroste 25. ledna unikátní 10 metrů vysoká ledová stěna, na které si až do 16. února 2020 můžete vyzkoušet, jaké to je stát se alespoň na chvíli skutečným ledolezcem.

První ledová stěna v Praze

Lezení na ledových stěnách je celkem běžné v horských oblastech. V Centru Černý Most se ovšem jedná o první případ, kdy podobný projekt vznikne v tak nízké nadmořské výšce. Součástí areálu ledové stěny budou samozřejmě i kvalifikovaní instruktoři, kteří budou všem lezcům k dispozici.

Vstup na stěnu je pro děti od dovršeného věku 12 let.  A stěnu si mohou vyzkoušet úplní začátečníci. Pro pokročilé je pak připravená i složitější lezecká cesta. Cena pro děti 80 Kč, pro dospělé 150 Kč. Navíc 50 % sleva pro členy věrnostního programu Centra Černý Most. A to není vše…Výtěžek ze vstupného půjde na dobrou věc. 😊

Ledová stěna bude v provozu od pondělí do pátku v čase od 15:30 do 21:00 a o víkendech od 9:00 do 21:00.

Zarezervujte si své místo na ledové stěně

Nechcete si nechat ujít lezení s cepíny a mačkami? Zde si už nyní můžete udělat on-line rezervaci. V kolonce KLUZIŠTĚ vyberte Centrum Černý Most, u TYP REZERVACE zadejte Lezecká stěna, zvolte datum, čas a počet osob. Potom vás rezervace přesměruje na vyplnění kontaktních údajů. Po vyplnění číselného kódu, který obdržíte ve formě SMS bude rezervace hotová a vy obdržíte potvrzovací e-mail.

Navíc vyhlašujeme měsíc sportu!

V Centru Černý Most tak v lednu odstartuje měsíc ve znamení sportu. Od 15. ledna do 12. února se můžete těšit každou středu na akci Sportuj s Decathlonem, v rámci které si můžete vyzkoušet běžkování, lukostřelbu a spoustu dalších aktivit, které vám zpestří řada soutěží o ceny. Akce se koná na Central Plaza od 10:00 do 20:00 hodin a je pro všechny zdarma.

Užijte si zimní radovánky v Centru Černý Most a sportu zdar!

Centrum Černý Most má právo zrušit rezervaci stěny v případě, že stěna nebude provozuschopná, a to buď z důvodu počasí či jiných technických závad.  Za komplikace se omlouváme, ale počasí a větry poručit ještě neumíme☹