S MAXÍKEM KOLEM SVĚTA KAŽDOU STŘEDU

Každou středu od 16 do 17 hod. v Maxíkově

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Můžete se těšit na taneční show, tvůrčí dílny, divadelní představení, a hlavně na spoustu zábavy!

Při první návštěvě si vyzvedněte cestovní pas, který vám bude sloužit jako vstupenka na všechny Maxíkovy cesty za dobrodružstvím. Za každou návštěvu dostanete razítko do svého pasu a na konci každého měsíce vás čekají super odměny

Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

 

ŘÍJEN: STRAŠIDELNÝ ZÁMEK

5.10.  Strašidelný bál (dětská show)

Bílá paní, tajemná kamarádka Maxíka, nás všechny zve do svého strašidelného zámku na bál, kam se slétnou všechny čarodějnice, duchové a další kouzelné bytosti ze široka a daleka. Bát se ale nemusíme, jelikož proměny v žábu a další čarodějné zlomyslnosti jsou na bále přísně zakázány. Můžeme se tak těšit na čarodějné tance a písně, a dokonce i na oblíbené závody obřích pavouků!

12.10.  Hrůzostrašné cupcaky (workshop)

Z bálu, kam jsme se vydali na začátku měsíce, se přesuneme na hostinu, kde si pro nás bílá paní nachystala příšerně chutné překvapení. Budou se podávat její legendární hrůzostrašné cupcaky, oblíbená pochoutka všech čarodějnic, vodnic a dalších kouzelných bytostí. Každý si bude moct svůj cupcake vyzdobit dle svého hrůzostrašného vkusu.

19.10.  Chytání žab a pavouků (aktivity)

Dobrodruzi, víte, co je nejoblíbenější kratochvílí všech obyvatel strašidelného zámku? Přece soutěž v chytání žab a pavouků! Není to ovšem tak jednoduché, jak se by se na první pohled mohlo zdát, nejedna čarodějnice si už zejména na chytání žab vylámala zuby. Přijďte si zasoutěžit mezi sebou nebo zkusit porazit zkušenostmi ošlehanou čarodějku, která nedá nikomu nic zadarmo, a vyhrajte za vítězství zaslouženou odměnu.

26.10.  Čarodějnická škola kouzel a formulí (dětská show s aktivitami)

Tentokrát se s Maxíkem vydáme do sluje kouzelníků a čarodějnic, kde se učí své tajemné čáry a máry, a to přímo do legendární čarodějnické školy! Tou nás provede zkušený tým kouzelníků, kteří jsou ochotni po přímluvě od Maxíka podělit se o své mysteriózní tajemství. Vyzkoušíme si tak kouzelnické disciplíny, čarovné soutěže a pokusíme se rozluštit tajemné hádanky.

 

V případě příznivého počasí se akce koná venku před západním vstupem.