S MAXÍKEM KOLEM SVĚTA KAŽDOU STŘEDU

Každou středu od 16 do 17 hod. v Maxíkově

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Můžete se těšit na taneční show, tvůrčí dílny, divadelní představení, a hlavně na spoustu zábavy!

Při první návštěvě si vyzvedněte cestovní pas, který vám bude sloužit jako vstupenka na všechny Maxíkovy cesty za dobrodružstvím. Za každou návštěvu dostanete razítko do svého pasu a na konci každého měsíce vás čekají super odměny

Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

 

ÚNOR: VZHŮRU DO OBLAK

1. 2. Let na nebeský bál (dětská show)

Cestovatelé, v krásném vzdušném zámku se schyluje ke všemi oblíbenému nebeskému bálu, který si nenechá ujít žádná hodná víla ani princezna. Cesta do zámku ovšem není růžemi vystlaná! Skrz temná bouřková mračna i zrádně lákavé cukrové mráčky nám bude muset pomoci Maxíkova kamarádka, zkušená pilotka Anička, která zná všechny typy vzdušných prostředků a neváhá se o své znalosti podělit.

8. 2. Amorova valentýnka (workshop)

Dobrodruzi, víte, co se již od dob staré Říše římské oslavuje v polovině února? Přece láska! Přijďte si pro svou milovanou maminku, tatínka a všechny ostatní, které máte rádi, vytvořit krásnou valentýnku, kterou zaručeně zahřejete u srdce.

15. 2. Měsíčkova cesta za sluncem (planetárium)

Děti, měsíček nedá jinak, než že se vydá na dalekou cestu po zvěrokruhu za sluníčkem na návštěvu. Cesta to je předaleká a obtížná, ale naštěstí se potká s dvanácti moudrými rádci – znameními. Ti jemu i vám pomohou najít tu správnou cestu, ale k radě přidají měsíčkovi i důrazné varování. Dorazí měsíček za sluncem? A co se stane, jestli se mu to povede?!

22. 2. Papouščí show (zvířecí vystoupení)

Na závěr nebeského dobrodružství se za námi přiletí podívat jeden z nejveselejších obyvatel nebe, papoušek Ara! Spolu se svojí kamarádkou nám ukáže spoustu dovedností a leteckých kousků, ze kterých se nám roztočí hlavy. Ale to není vše! Na závěr se s každým ještě rád vyfotí.