STŘEDY PATŘÍ DĚTEM - LEDEN

SUPERHRDINOVÉ

5.1./ SUPERHRDINŮV POMOCNÍK (dětská show)

Až ze vzdálené planety Krypton přiletí sama legendární Superwoman s naléhavým posláním, potřebuje k sobě však spolehlivého pomocníka! Pro tento účel si pro nás připravila sérii úkolů a překážek, která doopravdy prokáže, zda v nás dřímou maskovaní hrdinové připravení zúčastnit se nebezpečné mise. Jste připraveni?

12.1. / VÝROBA ODZNAKŮ (workshop)

Každý správný superhrdina potřebuje několik věcí. Odvahu, smysl pro spravedlnost, bystrou mysl a samozřejmě svůj vlastní odznak, díky kterému je vždy za všech okolností rozpoznatelný! Přijďte si vyrobit svůj vlastní odznak se symbolem, před kterým se celé kriminální podsvětí bude třást strachy stejně jako před Batmanovým netopýrem!

19.1. / Masky superhrdinů (workshop)

Než se vydáme na svou první doopravdovou misi, musíme se postarat o poslední důležitý detail. Uschovat vlastní tvář za masku před padouchy. Přijďte si vytvořit buď svou vlastní masku nebo se nechte inspirovat maskami nejslavnějších superhrdinů, v jejichž šlépějích chcete pokračovat.

26.1. / Hrr na padouchy (balónková show)

Maxík volá do zbraně všechny superhrdiny! Dlouho předpovídaná hodina udeřila, mocný arcipadouch se svými pohůnky se po letech skrývání opět nečekaně přihlásil o moc! Z balónků dostane každý superhrdina svou vyvolenou zbraň, jelikož na jeho svržení bude třeba všech dostupných sil a prostředků, jinak mu již nic nebude stát v cestě. Tak vzhůru do zbraně za dobrodružstvím!

DŮLEŽITÉ:

Vstup na akci je povolen pouze při splnění podmínek dle platného mimořádného opatření MZČR.

Prosíme o zakrytí nosu a úst pomocí respirátoru nebo nanoroušky!

Kapacita se řídí aktuálním platným hygienickým nařízením.