Strom splněných přání: Rozdejme společně radost seniorům

Od pondělí 15. listopadu až do 19. prosince bude v našem centru umístěn nepřehlédnutelný vánoční strom, který kromě krásných ozdob nese poselství mnohem důležitější. Je plný přání klientů z Domova pro seniory DSS Bojčenkova a neziskové organizace Seniorem s radostí. Patrony projektu jsou herci Milena Steinmasslová, Radim Fiala a za nadační fond YogaHelp herečka Petra Špindlerová s bývalým fotbalovým záložníkem Václavem Němečkem.

Už počtvrté můžete letos podpořit iniciativu, kterou organizujeme společně s nadačním fondem YogaHelp a neziskovou organizací Seniorem s radostí. Náš Strom splněných přání najdete od 15. listopadu na Central Plaza. Vánoční strom na sobě bude mít umístěné kartičky ukrývající osobní přání klientů domova pro seniory. Každé přání je jiné, jeho splněním ale uděláte opravdovou radost. Zahrajte si letos na Ježíška, vyplňte tajné přání, dárek zabalte (ale není to nutnost) a odneste na náš infostánek nebo na šatnu Click&Services.

Vánoční nadílku dovezeme do Domova pro seniory DSS Bojčenkova společně s patrony projektu. Věříme, že Štědrý den společně vykouzlíme opravdu štědrý.

Děkujeme Vám všem na podporu!