Svěřte svůj jídelníček do rukou odborníka

Chcete jíst zdravěji, ale nevíte, jak začít? Plánujete zapracovat na své postavě a potřebujete poradit, jak tomu přizpůsobit i svůj jídelníček? Toužíte po změně životního stylu se vším všudy? Ať už chcete poradit se správným výběrem potravin z jakéhokoliv důvodu, pomoci vám s tím může nutriční specialistka Centra Černý Most.

Na začátku vás nutriční specialistka vyzpovídá v krátkém a jednoduchém dotazníku, aby lépe poznala vaše očekávání a stravovací plány. A pak už je na řadě společné nakupování! V průběhu až dvou hodin můžete navštívit jakoukoliv prodejnu potravin v Centru Černý Most a s nákupem si nechat poradit. Pod odborným dohledem se tak naučíte správně vybírat potraviny, které vašemu tělu, přání i chutím budou svědčit nejlépe.

Své setkání s nutriční specialistkou si můžete rezervovat na concierge@centrumcernymost.cz. Služba je k dispozici zdarma pro členy věrnostního programu a je podmíněna útratou v minimální výši 500 Kč.

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat na www.centrumcernymost.cz/registration nebo si stáhnout aplikaci Centra Černý Most, a získat tak mnoho dalších služeb zdarma, slev a nabídek, které Vás jistě potěší!