VE ZDRAVÉM NAKUPOVÁNÍ ZDRAVÝ DUCH

Svěřte svůj jídelníček nově do rukou odborníka.

Chcete jíst zdravěji, ale nevíte, jak začít? Plánujete zapracovat na své postavě a potřebujete poradit, jak tomu přizpůsobit i svůj jídelníček? Toužíte po změně životního stylu se vším všudy? Ať už chcete poradit se správným výběrem potravin z jakéhokoliv důvodu, pomoci vám s tím může nutriční specialistka – nová bezplatná služba Centra Černý Most.

Na začátku vás nutriční specialistka vyzpovídá v krátkém a jednoduchém dotazníku, aby lépe poznala vaše očekávání a stravovací plány. A pak už je na řadě společné nakupování! V průběhu až dvou hodin můžete navštívit jakoukoliv prodejnu potravin v Centru Černý Most a s nákupem si nechat poradit. Pod odborným dohledem se tak naučíte správně vybírat potraviny, které vašemu tělu, přání i chutím budou svědčit nejlépe.

Své setkání s nutriční specialistkou můžete rezervovat na concierge@centrumcernymost.cz. Služba je k dispozici pro členy věrnostního programu a je podmíněna útratou v minimální výši 500 Kč.

Helena Takačová Šnajdrová

Specialista na zdravý životní styl, lektor a projektový koordinátor, partner OZP v oblasti firemní prevence.

Co pro Vás osobně znamená prevence?

Nemůžeme změnit běh času, ani přetvořit genetický systém, ale můžeme si uvědomit, že jsme jako dar obdrželi kapitál zdraví a vitality, a že je v našich možnostech ho udržovat, pečovat o něj, kultivovat ho.

Prevence je pro mě to, zda věnuji svému tělu náležitou péči, chodím se regenerovat do přírody a otevírám se novým poznatkům. Zda se v každodenní honičce doprovázené pocitem nespokojenosti dokážu zastavit a hledat, jak vrátit svůj stav k tomu původnímu, k čemu jsem předurčena, do podoby přirozeně zdravého a šťastného člověka, krásného svou harmonií.

Co je pro Vás největší odměnou ve Vaší práci?

Zdravý životní styl je něco jako trojnožka – jednu nohu tvoří pohyb, druhou výživa a třetí psychika. Pokud jsou všechny tři nohy stejně dlouhé, sedí se nám pohodlně. Jakmile je ale jedna nalomená, není to sezení už tak pohodlné a dá mnohem více námahy udržet balanc. Pokud ale nefungují dvě nohy, spadneme. Mám radost, pokud se mi podaří pomoci „opravit“ alespoň jednu nohu trojnožky.