Vydej se s Maxíkem na dobrodružnou cestu kolem světa každou středu od 16:00.

Vyzvedni se svůj cestovní pas! Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají tě super odměny. A to není vše! Za 100% účast v každém měsíci dostaneš Maxíkův odznak na svůj badatelský klobouk.

 

PROGRAM V ZÁŘÍ

ZOO

 9. 9. / SAFARI VÝLET

Vzhůru za výletem až na daleké safari za zvířátky, která jsou v hojném počtu k vidění jak ve volné přírodě, tak v zoo. Skrze písničky a tanečky se zvířátky zjistíme, kdo království džungle vládne, která z na první pohled děsivých šelem se nejvíc směje, a naopak kdo je bručoun, kterému je lépe se vyhnout.

 

16. 9. / WORKSHOP – ZVÍŘECÍ MASKY

Po minulém zvířecím dobrodružství s Maxíkem budete připraveni jako správní dobrodruzi na pořádnou výzvu! Stanete se sami zvířátky pomocí rafinovaných masek, které si sami vyrobíte. Do toho si ukážeme, jaké stopy za sebou různá zvířátka zanechávají. Poznáte je všechny? Tento týden se akce pořádá venku u západního vstupu.

23. 9. / PROČ ŽIJEME V ZOO

Tentokrát si Maxík přizve kamarádku, která ve zvířecím království strávila dlouhou dobu a je ochotna se s námi, cestovateli, o své zkušenosti podělit! Ukáže nám, jak se žije zvířátkům v zoo, v rezervacích, či ve volné přírodě. A že je to odborník na slovo vzatý nám, již zkušeným cestovatelům, dokáže skrze mnoho krásných fotografii a vyprávění.

 

30. 9. / ZPÍVÁNKY V ZOO

Na závěr měsíce si zopakujeme vše, co jsme se dozvěděli v uplynulém měsíci, a že toho bylo! Maxík si na to pozve své dvě oblíbené kamarádky Gábinu a Katku, které hravou formou skrze hraní na živé nástroje spolu s písničkami o životě zvířátek v ZOO a tanečky vybrousí již téměř dokonalý diamant znalostí nás, cestovatelů, z říše zvířátek!

 

DŮLEŽITÉ:

Kapacita omezená dle aktuálních platných hygienických nařízení.

Prosíme o zakrytí úst a nosu pomocí roušky.

Akce je pouze pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most zdarma v App store či Google Play, případně na našich webových stránkách http://centrumcernymost.cz/registration.