Vydej se s Maxíkem na dobrodružnou cestu kolem světa každou středu od 16:00.

Vyzvedni se svůj cestovní pas! Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají tě super odměny.

PROGRAM V ZÁŘÍ

ZOO

8.9. / HURÁ NA SAFARI

Vzhůru za výletem až na daleké safari za zvířátky, která jsou v hojném počtu k vidění jak ve volné přírodě, tak v zoo. Při písničkách a tanečkách se zvířátky zjistíme, kdo království džungle vládne, která na první pohled děsivá šelma se nejvíc směje a kdo je naopak bručoun, kterému je lépe se vyhnout.

15.9. / CESTA DO ZOO

Dobrodruzi! Maxík jede na výlet do zoo se svými kamarády Haničkou a Honzíkem, ale potřebuje od vás pomoct. Honzík nevstal správnou nohou z postele, a tak se rozhodl zlobit i zvířátka v zoo, kterým se to ale vůbec nelíbí! Pomozte Maxíkovi a chytré opičce Julince Honzíkovi ukázat, jak se správně chovat ke zvířátkům, jak o ně pečovat a proč nehladit cizí zvířátka. Čím víc vás bude, tím bude zlobivý Honzík chytřejší!

22.9. / WORKSHOP – ZVÍŘÁTKA Z KRABIČEK

Jste po čerstvě nabytých znalostech ze zvířecího království připraveni na pořádnou Maxíkovu výzvu? Maxík si na vás pozve posilu a společně se pokusíme vyrobit si z krabiček zvířecí zahradu! Pokusíte se dát dohromady svůj oblíbený pavilon šelem nebo snad plazů?

29.9. / HRÁTKY SE ZVÍŘÁTKY

Na závěr měsíce si zopakujeme vše, co jsme se dozvěděli v uplynulém měsíci, a že toho bylo! Maxík si na to pozve své dvě oblíbené kamarádky Gábinu a Katku, které nám při hře na živé nástroje zazpívají o životě zvířátek v zoo a pomohou nám, cestovatelům, dovybrousit již tak dokonalý diamant znalostí z říše zvířátek!

DŮLEŽITÉ:

Vstup na akci je povolen pouze při splnění podmínek dle platného mimořádného opatření MZČR. Kapacita seřídí aktuálním platným hygienickým nařízením.

Akce je pouze pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most zdarma v App store či Google Play, případně na našich webových stránkách http://centrumcernymost.cz/registration.