Zažijte dobrodružství – Ledové království 2

Při příležitosti premiéry dlouho očekávaného filmu od Disney „Ledové království 2“ vás Centrum Černý Most zde na speciální dobrodružství!

Od 21. listopadu se Centrum Černý Most doslova promění v Ledové království, které vás vtáhne do dobrodružství po stopách princezen Elsy a Anny, roztomilého Olafa, Kristoffa i soba Svena. Pohádkový zážitek na vás však čeká i mimo plátna kina CineStar!

Až do konce roku je pro vás připravena originální dobrodružná zóna Ledové království 2, která vyroste na Central Plaza. Interaktivní „městečko“ vás přenese do Království Arendelle, ve kterém se stejně jako pohádkoví hrdinové postavíte kouzelné síle přírody.

Na jednotlivých zastaveních budou připraveny různé úkoly na motivy oblíbené pohádky, děti dostanou pas a na konci i třeba nějakou odměnu.

Jste připraveni na dobrodružství?

  • Pořiďte si fotografii s Annou a Elsou na balkóně v Arandelle
  • Objevte některé nové postavy, se kterými se ve filmu setkáme
  • Objevte symbol kouzelné moci větru v unikátní skleněné kostce
  • Vyhledejte symbol kouzelné moci vody v bazénu plném míčků

Atrakce bude otevřená denně od 21. listopadu do 31. prosince, vždy v čase 10.00 – 18.00. Výjimkou bude pouze Štědrý den, Boží hod a svátek svatého Štěpána, kdy bude zavřeno celé centrum. Na Silvestra pak bude zóna otevřena do 14.00 hodin.

Ledové království

Ledové království