Chcete se stát světovou modelkou jako Marie Sýkorová? Přijďte v dubnu na casting!

Talentovaná modelka Marie Sýkorová uspěla v mezinárodní soutěži Elite Model Look 2019, když se probojovala mezi 15 nejlepších z celého světa. Vítězka národního finále z roku 2018 se minulý rok zúčastnila castingu v Centru Černý Most, který ji tak katapultoval mezi špičku světa modelingu. Do finále 35. ročníku se z chlapců dostal také Čech Martin Burian a Jasmína Simová ze Slovenska. Další republikový casting se v CČM bude konat už 2. dubna!

Skupina vybraných mladých talentů z nejrůznějších zemí světa se utkala na Tenerife, největším ze sedmi Kanárských ostrovů. Během několikadenního soustředění v této exotické destinaci trénovali chůzi a choreografii na úterní finálový večer. Kromě jiného absolvovali například fotografování s profesionály, přednášky o zdravé stravě nebo hodiny cvičení.

Pokud chcete také zkusit své štěstí, nezapomeňte dorazit do centra Černý Most na další casting. Ten se koná už 2. dubna 2019!

Elite Model Look, dříve Look of the Year, je největší a nejprestižnější modelingová soutěž na světě, kterou světová agentura Elite Model Management pořádá od roku 1983. Vítězi pro rok 2019 se stali Wen Di z Číny a Maxim z Ruska. Soustředění probíhalo v luxusním komplexu hotelu Melia, ve kterém byli všichni také ubytováni.

V porotě zasedli po boku prezidenta Elite Model Management Vicka Mihaciho také CEO Elite World Paolo Barbieri a CEO Women Model Management Piero Piazzi. O vlasový styling se postaral generální partner Rowenta for Elite Model Look.