KAŽDÉ PONDĚLÍ JÓGA PRO DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU ZDARMA

Centrum Černý Most ve spolupráci s nadací YogaHelp a její patronkou, a zároveň zakladatelkou Petrou Špindlerovou, vám přináší jógu pro děti předškolního věku.

Lekce se konají každé pondělí od 15:15 hod. do 16:00 hod. v zálivu v 3. nadpodlažním patře u kina Cinestar. Lekce jsou pro děti předškolního věku, 3 -6(7) let.*

Lekce jsou pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas.

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most na Appstore či Google Play, případně na našich www stránkách: http://centrumcernymost.cz/registration

Prosíme o respektování věku při přihlášení dítěte. Hodina je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě na lekci nepřijmou. Dále také prosíme rodiče o informování lektorky o případném zdravotním omezením dítěte, jako je například cukrovka, ADD, ADHD, tlak očního pozadí či skolióza/kyfóza. Neméně důležitý je i fakt, že dítě zvládne lekci samo bez rodiče.


Další informace:
Podložky a ostatní pomůcky budou zapůjčeny.
Na lekce doporučujeme sportovní oblečení. Případně protiskluzové ponožky.
Před lekcí by dítě nemělo jíst a během lekce ani pít.
Před lekcí je nutné dojít s dítětem na toaletu.
Zobrazit více Zobrazit méně
Věrnostní karta