Nové restaurace pro vás

Neustále pro vás rozšiřujeme portfolio našich restaurací a bister!


BistRAWveg
Nové bistro s vlastní zónou pro posezení naleznete ve 3. patře centra naproti fitness centru. Jak už je z názvu BistRAWveg patrné, bistro nabízí v současnosti stále populárnější raw, tedy tepelně neupravované, pokrmy výhradně rostlinného původu. Jedná se o první pražskou pobočku české značky a milovníky alternativních způsobů stravování potěší bohatým menu, které zahrnuje polévky, plněné tortilly, zeleninové špagety, smoothies, koktejly a v neposlední řadě oblíbené raw dortíky a dezerty. Všechny pokrmy české značky BistRAWveg se vyrábí z čerstvých surovin rostlinného původu.

O´Papa
Pokud jste vyznavačem kvalitních surovin, můžete ve 3. patře centra vedle multikina CineStar navštívit české fresh bistro O´Papa. Širokou nabídku bistra, jež ctí principy čerstvosti a kvality surovin, tvoří snídaňové a obědové menu, domácí pečivo, sendviče, wrapy, saláty, jogurty, smoothies, džusy i dezerty. Právě díky prvotřídním pokrmům z čerstvých surovin fresh bistro O´Papa zaručuje, že i ve spěchu se člověk může stravovat zdravě a kvalitně. Připraveno pro vás je také samoobslužné bistro pro rychlý, ale i rozvážný výběr.

Regal Burger
Ve 3. patře Centra Černý Most najdete i první provozovnu slovenské burgrárny Regal Burger. Úspěšná slovenská síť restaurací s kvalitními hamburgery spojuje precizně a přitom rychle připravené jídlo z čerstvých a špičkových surovin. Na výrobu burgerů používá chlazené 100 % hovězí bio maso ze středního Slovenska, denně čerstvé pečivo, a co nejvíc lokální zeleniny v kombinaci s omáčkami a dalšími surovinami vlastní výroby.

Spicymama
Spicymama je nová restaurace zaměřená na asijský street food plný výrazných chutí v neotřelém provedení. Vychutnejte si kousek Vietnamu či Thajska v podobě, jak ji ještě neznáte při posezení s pohledem do otevřené kuchyně pod taktovkou Kamily Rundusové alias Kamu, která do Spicymama přináší nová exotická jídla jako suvenýry ze svých cest po světě.

Další události