PRAVIDELNÝ PROGRAM PRO DĚTI

JÓGA PRO DĚTI

pondělí, 14.30–16.15 hod., záliv u multikina CineStar
Centrum Černý Most ve spolupráci s nadací Yoga Help a její patronkou, a zároveň zakladatelkou Petrou Špindlerovou, vám přináší jógu pro děti ve věku 3–7 let.
Lekce se konají každé pondělí v zálivu v 3. nadzemním podlaží u multikina CineStar v následujících časech: 
14.30–15.15 
15.30–16.15

Lekce jsou zdarma a pouze pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas.
Prosíme o respektování věku při přihlášení dítěte. Hodina je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě na lekci nepřijmout. Dále také prosíme rodiče o informování lektorky o případném zdravotním omezení dítěte, jako je například cukrovka, ADD, ADHD, tlak očního pozadí či skolióza/kyfóza. Neméně důležitý je i fakt, že dítě zvládne lekci samo bez rodiče. 

Další informace:
Podložky a ostatní pomůcky budou zapůjčeny.
Na lekce doporučujeme sportovní oblečení, případně protiskluzové ponožky.
Před lekcí by dítě nemělo jíst a během lekce ani pít.
Před lekcí je nutné dojít s dítětem na toaletu. 

_______________________________________________________________________

DĚTSKÉ STŘEDY

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV
Každé středeční odpoledne čeká malé neposedy program plný tanců a písniček, divadélek nebo tvůrčích dílniček.
Program najdete zde.

_______________________________________________________________________

ANGLIČTINA PRO DĚTI

čtvrtek, 14.00–16.45 hod., MAXÍKOV
Vzdělávací a jazykové centrum Berlitz Praha zajištuje pro CENTRUM ČERNÝ MOST unikátní výuku angličtiny pro děti s rodilým mluvčím. Díky používání jen cizího jazyka, gest a velmi přesného vyjadřování lektora malí studenti dokáží velmi rychle a dobře pochopit význam daného slova nebo věty.
Všechny výukové materiály, speciálně vyvinuté pro danou věkovou skupinu a certifikované výukovým centrem Berlitz, jsou součástí kurzu.
Lekce jsou určené pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas. Lekce probíhají v Dětském světě Maxíkov.
Výuka angličtiny je rozdělena do tří věkových skupin a probíhá každý čtvrtek v následujících časech:

14.00–14.45 děti 4–6 let
15.00–15.45 děti 7–9 let
16.00–16.45 děti 10–12 let

Prosíme o respektování věkových skupin při přihlášení dítěte. Výuka je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu, tak aby se dítě efektivně učilo a výuka pro něj nebyla náročná nebo příliš snadná. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě než je odpovídající věková skupina k výuce nepřijmout z důvodu zachování kvality výuky metodou Berlitz. 

_______________________________________________________________________

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most zdarma v App store či Google Play, případně na našich webových stránkách http://centrumcernymost.cz/registration.
 
Věrnostní karta