Dětské středy

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV
______________________________________________________________________

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

Vyzvedni si svůj cestovní pas! – pas Vám bude sloužit během všech Maxíkových cest za dobrodružstvím. Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají Tě super odměny, a to není vše! Za 100% účast v každém měsíci dostaneš Maxíkův odznak na svůj badatelský klobouk.

Máš toho moc do školy, jsi nemocný, nebo jen rodiče nestíhají – nevadí! Můžeš si své chybějící razítko doplnit splněním Maxíkovy zkoušky poslední středu v daném měsíci. Sleduj dodatečné akce na webu a Facebooku Centra Černý most.

DUBEN – HURÁ NA SAFARI!

3. 4. – CESTA DO AFRIKY
Čeká vás interaktivní animační program plný soutěží a zábavy pro celou rodinu. Kdo rozpozná nejvíce zvuků zvířat? Přijďte se podívat, zasoutěžit si a zasmát se.

10. 4. – AFRICKÉ BUBNOVÁNÍ / BUBNY PRO VÁS
Zažijte společně s námi živelnou energii západoafrických rytmů. Naučte se komunikovat prostřednictvím bubnu. Maxík se na vás už moc těší!

17. 4. – TANEC V SAFARI PARKU
Domorodé rituální tance pod vedením taneční skupiny Divize. Přijďte si zatančit! Nezapomeňte během tanečního workshopu dodržovat pitný režim.

24. 4. – SLŮNĚ BABŮ A SPRAVEDLIVÉ DĚLENÍ / DIVADLO POD KLOBOUKEM
Děti se zamyslí nad tématem kamarádství a také nad tím, zda dělit se vždy napůl je doopravdy spravedlivé. A samozřejmě, že o legraci nebude nouze. Vždyť se děti setkají nejen se slonem, ale i dalšími zvířátky anebo mluvícími stromy.

Dárky do soutěží věnoval obchod Albi.

Dětské středy jsou organizované pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Registrace zde.

Věrnostní karta