Dětské středy


3. 10. S Tvořílkem kolem světa / z cyklu S dětmi kolem světa 
Tvořílek je kouzelný skřítek, se kterým děti formou výtvarných aktivit objevují svět. Tentokrát Tvořílek zavede děti do Japonska, do země vycházejícího slunce. Deti si vytvoří z barevných papírů krásné tradiční origami.

10. 10. Prima den – Kosprd a Telecí aneb Příběh ze školky 
Malý Kosprd, hrdina naší knížky, miluje tatínkovu dílnu a moc rád tátovi pomáhá při výrobě vzducholodi, ale jednoho dne se rodiče rozhodnou, že jejich syn musí začít chodit do školky. Vyprávění zachycuje každodenní momenty, které se mohou přihodit v kterékoliv mateřské školce. Eva Papoušková získala v roce 2014 za svoji knihu „Kosprd a Telecí“ Zlatou stuhu za beletrii pro děti.

17. 10. Lumpína 
Ahoj neposedové, těší se na Vás Kytička z Čiperků, tentokrát jako skřítek Lumpína. Přijede za Vámi se svým dráčkem a písničkovým programem. Zatancujeme si, zazpíváme a taky si samozřejmě zalumpačíme. 

24. 10. Jogátky – Cesta na horu srdce 
Pohádky od Báry Hu inspirované indickým učením o devíti emocích pro rodiče a děti, které zajímá jejich vnitřní svět. Přijďte s dětmi pro inspiraci k zábavně pojatým jógovým cvičením, díky nimž si děti protáhnou své tělo a uvolní mysl pod vedením herečky Petry Špindlerové. Pohádku čte Dagmar Čárová.

31. 10. Tvůrčí dílničky XXXLutz 
Tvůrčí dílničky pro šikovné ručičky jsou zase tady! Tentokrát si budeme hrát v barvách podzimu – vyrobíme si draka a zažijeme spoustu zábavy s otisky pestrobarevných listu. Pojďte si hrát s námi a užijte si báječné odpoledne!

(Vstup výtahem od prodejny Mi Store nebo eskalátorem u papírnictví AKM)

Zobrazit více Zobrazit méně
Věrnostní karta