Dětské středy

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV
______________________________________________________________________

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

Vyzvedni si svůj cestovní pas! – pas Vám bude sloužit během všech Maxíkových cest za dobrodružstvím. Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají Tě super odměny, a to není vše! Za 100% účast v každém měsíci dostaneš Maxíkův odznak na svůj badatelský klobouk.

Máš toho moc do školy, jsi nemocný, nebo jen rodiče nestíhají – nevadí! Můžeš si své chybějící razítko doplnit splněním Maxíkovy zkoušky poslední středu v daném měsíci. Sleduj dodatečné akce na webu a Facebooku Centra Černý most.


ČERVEN – HURÁ ZA INDIÁNY!

5. 6. – INDIÁNSKÁ POHÁDKA /  DIVADLO ROMANETO
Veselá indiánská babička Akraj Avotašam vypráví příběh z rodné indiánské osady, kde lstivý Šaman-Klaman-Oklahoman chce dosáhnout svých tužeb za pomoci zla, chamtivosti, lži a závisti. Indiánské děti se však řídí radami moudré sovy Aneláp a boha a ochránce všech indiánů – Velkého Býka Maňátů. Společnou vůlí a silami, láskou a porozuměním zničí jeho zlá nadpřirozená kouzla.

12. 6. – ŠAMANSKÉ BUBNY
Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Šamani si s jeho pomocí zajišťovali přízeň duchů a prosili o pomoc síly z druhého světa. Naučte se komunikovat prostřednictvím bubnů a zažijte společně s námi jejich živelnou energii.

19. 6. – INDIÁNSKÉ TANCE
Jednotlivé indiánské taneční pohyby mají svůj rituální význam – vítr, mávání křídel, tekoucí voda. Pojďte společně s Maxíkem zažít kmenové tance původních obyvatel Severní Ameriky pod vedením lektorů z taneční skupiny Divize.

26. 6. – INDIÁNSKÉ VÍTÁNÍ LÉTA
Maxík se pro tento školní rok loučí a hurá na prázdniny! Indiánská show s usměvavou indiánkou, soutěže a hry pro děti, malování na obličej, výroba indiánské čelenky, zkouška
zdatnosti a mnohem více. Na své si zde přijde každý malý indián. Nezapomeňte si donést svůj cestovní pas – čeká vás odměna. Přijďte se podívat, zasoutěžit si a zasmát se.
S Maxíkem opět na viděnou v září!

Dárky do soutěží věnoval obchod Albi.

Dětské středy jsou organizované pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Registrace zde.

Věrnostní karta