Dětské středy

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV

______________________________________________________________________

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

Vyzvedni si svůj cestovní pas! – pasVám bude sloužit během všech Maxíkových cest za dobrodružstvím. Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají Tě super odměny, a to není vše! Za 100% účast v každém měsíci dostaneš Maxíkův odznak na svůj badatelský klobouk.

Máš toho moc do školy, jsi nemocný, nebo jen rodiče nestíhají – nevadí! Můžeš si své chybějící razítko doplnit splněním Maxíkovy zkoušky poslední středu v daném měsíci. Sleduj dodatečné akce na webu a Facebooku Centra Černý most.

4.9. Čiperkové
Opět si budeme moci zazpívat a zatancovat s populární dětskou kapelou Čiperkové. Oblíbené hity jako Vosy, Žížala či Starý Farmář, ale i novinky z jejich dílny roztančí nejen děti. Čiperkové už se těší na odpoledne plné zábavy s vámi!

11.9. Pirátská balónková show
Balonkování, bojování s nepřítelem a tancování. Prostě zábava pro celou rodinu.  Těšit se můžete na dvojici pirátů, ale také na úkoly od samotného Jacka Sparrowa. Kdo se dokáže zachránit z pustého ostrova či vylovit mořskou příšeru?

18.9. Námořnická pohádka z Kampy / Divadlo Romaneto
Loutková pohádka o dobrodružství, lásce a spravedlnosti. Zvítězí Kapitán Korda s veselou plavčicí Legrandou a svými věrnými kamarády nad nástrahami pirátů a zlé Lůzy Medůzy? Přijďte se podívat, jak opravdové přátelství nakonec nad zlem zvítězí.

25.9. Po stopách pirátů
Přijďte se společně s Maxíkem vydat na dobrodružnou výpravu za pirátským pokladem. Jako na správné piráty na vás i tentokrát čeká mnoho úkolů a soutěží. Budeme se na vás těšit!

 


Věrnostní karta

Další události