Dětské středy

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV
______________________________________________________________________

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

Vyzvedni si svůj cestovní pas! – pas Vám bude sloužit během všech Maxíkových cest za dobrodružstvím. Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají Tě super odměny, a to není vše! Za 100% účast v každém měsíci dostaneš Maxíkův odznak na svůj badatelský klobouk.

Máš toho moc do školy, jsi nemocný, nebo jen rodiče nestíhají – nevadí! Můžeš si svá chybějící razítka doplnit splněním Maxíkovi zkoušky poslední středu v daném měsíci. Sleduj dodatečné akce na webu a Facebooku Centra Černý most.

ÚNOR – HURÁ ZA ESKYMÁKY!

13.2. – Dětská projekce o tom, jak se žije v zemi věčného sněhu a ledu
Pustíme si film ze světa sněhu a ledu a budeme si hrát s pozorováním detailů. Vnímavého diváčka Maxík odmění nejen razítkem do cestovního pasu!

20.2. -  CRYO show
Interaktivní představení bláznivých vědátorů pro celou rodinu, které je bohaté na efekty. HOKUSY POKUSY jsou doprovázeny vtipnou podívanou na dva profesory, kteří dětem předvedou neskutečné ledové experimenty.

27.2. –  Pojďte si zatancovat eskymácký tanec pod vedením taneční skupiny DIVIZE
Budete si moc zatancovat pod vedením zkušených tanečních lektorek ze skupiny DIVIZE. A jak že to Eskymáci nebo dokonce zvířátka ze Severního pólu vlastně tančí? Přijďte se podívat a zatančit si společně s námi!

Dětské středy jsou organizované pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Registrace zde.

Věrnostní karta