Dětské středy

19. 12. Vánoční pohádka – Romaneto z divadla Semafor - Maxíkov
Jak pan Mysliveček se všemi lesními přáteli oslavil Štědrý vecer. Děj plný vánočních koled, kdy v závěru oslaví všichni společně i se zvířátky Štědrý večer.

_______________________________________________________

2. 1. Divadlo Prima den – S klauny skok na Nový rok
Trochu uskákaná interaktivní pohádka o tom, co se stane, když si klauni dají předsevzetí do Nového roku. Nebudou chybět červené nosy a klauni přinesou pytel plný legrace.

9. 1. Čiperkové
Opět si budete moct zazpívat a zatancovat s oblíbenou dětskou kapelou Čiperkové. Děti určitě rozparádí oblíbené hity jako Vosy, Starý farmář nebo Počítací, ale i novinky z čiperkovské dílny. Čiperkové se na vás už moc těší!

16. 1. Divadlo Pro malý – Kvak a Žbluňk jsou kamarádi
Pohádka s herci Magdalénou Zimovou a Martinem Matějkou o dvou žabácích, kamarádech, kteří rádi skákají po louce a po lese a občas skočí tam, kam nemají.

23. 1. Divadlo Kejkle – Balónkový karneval
Bublinky a balónky, přidají se i barvičky. Tancování a soutěže. Zpívání a zábava pro celou rodinu. Kdo nafoukne největší bublinu? Jaké zvířátko uděláme z balónků? Přijďte se podívat, zazpívat si a zasmát se.

30. 1. Pojďte si číst s Jitkou Asterovou a Bořkem Slezáčkem!

Pojďte si číst je edukativní zábavný pořad pro děti. V průběhu představení dětem čteme, povídáme si, rozvíjíme dětskou představivost a soutěžíme nejen o dětské knížky.

Zobrazit více Zobrazit méně
Věrnostní karta