Podrobné informace o volných parkovacích místech v Centru Černý Most a okolních P+R parkovištích najdete zde:
http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/aktualni-doprava/parkoviste/x

 

Parkoviště CČM jsou otevírány v 7:00 a zavírány ve 22:00.
Parkovací dům CČM je otevřen od 5:45 do 22:30.

 

Parkování
Nabízíme vám rozsáhlá parkoviště monitorovaná bezpečnostními kamerami s celkovým počtem 3122 míst. Parkovat u nás můžete zdarma od 7:00 do 22:30*. Parkovat můžete v parkovacím domě (do 22:30), na střešním nebo v podzemním parkovišti (do 22:00). *V případě návštěvy kina, Saunie nebo Fitness centra prosíme využívejte přednostně parkování na střeše, kdy výjezd z Centra je povolený i po uzavírací době parkovišt (tzv. řídí se otevírací dobou kina). 

Pětipatrový parkovací dům s vjezdem, výjezdem na jižní a výjezdem na severní straně centra disponuje téměř 800 místy, včetně míst pro invalidy a rodinných stání v blízkosti vchodů do centra. V parkovacím domě jsou rovněž k dispozici dvě  dobíjecí stanice pro elektromobily, parkoviště pro malá vozidla,motorky a inteligentní navigační systém,který pomůže každému zákazníkovi najít volné místo. 
Rozlehlé střešní parkoviště s kapacitou necelých 1000 míst nabízí možnost komfortního zastavení s vjezdem a výjezdem na severní straně centra. Celé střešní parkoviště pak mohou využít majitelé vozidel na LPG a CNG pohon. U vchodu do nákupní pasáže se také nachází místa pro invalidy a rodiny s dětmi.
Komfort krytého parkoviště s inteligentním navigačním systémem, který pomůže každému zákazníkovi najít volné místo, nabízí dalších 1400 parkovacích míst, pro přehlednost rozdělených stejně jako v případě střešního parkoviště na 3 barevné zóny a dobíjecí stanice pro elektromobily,které jsou umístěny ve žluté a červené zóně parkoviště po čtyřech stanicích.  Dobíjecí stanice může využívat jak registrovaný zákazník, který má podepsanou smlouvu o dobíjení elektromobilů v síti PREpoint, tak neregistrovaný zákazník, který po načtení QR kódu bude přesměrován na platební bránu. Připojení od září 2018 neposkytuje správa parkoviště.