Podrobné informace o volných parkovacích místech v Centru Černý Most a okolních P+R parkovištích najdete zde:
http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/aktualni-doprava/parkoviste/x

Parkování
Nabízíme vám rozsáhlá parkoviště monitorovaná bezpečnostními kamerami s celkovým počtem 3122 míst. Parkovat u nás můžete zdarma od 7:00 do 0:30. Parkovat můžete v parkovacím domě, na střešním nebo v podzemním parkovišti.

Pětipatrový parkovací dům s vjezdem, výjezdem na jižní a výjezdem na severní straně centra disponuje téměř 800 místy, včetně míst pro invalidy a rodinných stání v blízkosti vchodů do centra. V parkovacím domě jsou rovněž k dispozici dvě  dobíjecí stanice pro elektromobily, parkoviště pro malá vozidla,motorky a inteligentní navigační systém,který pomůže každému zákazníkovi najít volné místo. 
Rozlehlé střešní parkoviště s kapacitou necelých 1000 míst nabízí možnost komfortního zastavení s vjezdem a výjezdem na severní straně centra. Celé střešní parkoviště pak mohou využít majitelé vozidel na LPG a CNG pohon. U vchodu do nákupní pasáže se také nachází místa pro invalidy a rodiny s dětmi.
Komfort krytého parkoviště s inteligentním navigačním systémem, který pomůže každému zákazníkovi najít volné místo, nabízí dalších 1400 parkovacích míst, pro přehlednost rozdělených stejně jako v případě střešního parkoviště na 3 barevné zóny a dobíjecí stanice pro elektromobily,které jsou umístěny ve žluté a červené zóně parkoviště po čtyřech stanicích.  Dobíjecí stanice může využívat jak registrovaný zákazník, který má podepsanou smlouvu o dobíjení elektromobilů v síti PREpoint, tak neregistrovaný zákazník, který po načtení QR kódu bude přesměrován na platební bránu. Připojení od září 2018 neposkytuje správa parkoviště.
Samozřejmostí jsou také parkovací místa pro cyklisty, která jsou umístěna jak v parkovacím domě, tak u západního vchodu do centra.