DOMIbags

DOMIbags

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

774433313

774433313

Domibags je dominantní maloobchodní síť s dlouholetou tradicí na českém trhu. Prezentujeme  se prodejem kvalitní kožené i nekožené galanterie české i zahraniční výroby a cestovním programem.

V síti našich prodejen v Praze, Brně a Ostravě naleznete  široký výběr kabelek, aktovek, peněženek, opasků a dalších módních doplňků vyrobených v zemi udávající módní trendy celému světu, v Itálii. Tyto výrobky jsou určeny především pro zákazníky, kteří upřednostňují účelovost, ale i design.

Pokud však vyhledáváte výrobky prestižních značek jako je Bright, Tosca Blu, Cerruti, Gilda tonelli, Laura Biagiotti, Innue, Pierre Cardin, Samsonite, American Tourister, H.DUE.O, Benetton, Sisley, U.S.Pollo a další navštivte naše vybrané obchody, ve kterých jsou výrobky těchto značek nabízeny.

Disponujeme nejširším výběrem komplexní katalogové nabídky značky SAMSONITE.  Tato značka je neodmyslitelně spojena nejen s cestováním, ale i s reprezentativními a velmi účelovými výrobky určenými pro business. Aktovky, kabelky, batohy na notebooky i příruční kanceláře jsou zpracovány na profesionální úrovni a splňují vysoké požadavky náročných zákazníků.

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title