FJÄLL RÄVEN

FJÄLL RÄVEN

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

777 731 797

777 731 797

Před více než 50 lety, přesně v roce 1960, Ake Nordin založil společnost jménem Fjällräven. 

Od té doby jsme vyvíjeli outdoorové vybavení s cílem zpřístupnit přírodu širší veřejnosti.Z malého sklepa v brnskeldsviku jsme se postupně rozšířili do všech koutů světa.
A nyní i pro Vás otevíráme první obchod v České republice s nejprodávanější outdoorovou značkou západní Evropy - Fjällräven. V naší prodejně najdete funkční a technické oblečení pro pobyt v přírodě, turistiku, ale i pohodlné a kvalitní oděvy pro každodenní nošení. Dominantou obchodu je léty prověřená švédská značka Fjällräven, v jejímž sortimentu mimo oblečení naleznete batohy, stany, spacáky a spoustu doplňků, které svým technickým zpracováním patří k nejlepším na trhu.
Dále nabízíme velice kvalitní, ručně šitou, německou obuv Hanwag, prémiové high-alpine gore-texové oblečení Tierra a doplňky značek Primus a Brunton, které Vám výrazně zpříjemní pobyt v přírodě. Vybrat si můžete ze široké škály výrobků, bez kterých se správný turista a milovník přírody neobejde.
Ze všeho outdoorového vybavení, uloženého ve skříni, oblečení obvykle vyvolává nejvíce vzpomínek. Ošoupaná kolena na deset let starých kalhotách či obnošené knoflíky na starých bundách jsou svědky dobrodružství na turistických stezkách, v horách a hluboko v lese. Čím lepší turistické oblečení, tím déle vydrží - a tím více příběhů nám může vyprávět. V souladu s touto myšlenkou jsou navrhovány naše výrobky, aby byly funkční a použité materiály dlouho vydržely. Více informaci na www.fjallraven-shop.cz

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title