INTIMISSIMI

INTIMISSIMI

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

+420 731 120 358

+420 731 120 358

Značka Intimissimi vznikla v italské Veroně v roce 1996 jako druhá značka dynamicky rostoucí společnosti Calzedonia S.p.A. (zal. 1986). V současné době funguje po celém světě více než 1 400 prodejen.

Intimissimi se specializuje na dámské spodní prádlo, pyžama, domácí oblečení, ale také módní artikly – například topy, sukně, šaty, spodničky či svetry. Každá kolekce je rozdělena do několika hlavních trendů a nabízí unikátní propojení spodního prádla a oblečení. Jádro nabídky tvoří 20 modelů podprsenek Intimissimi, které poskytují výjimečnou podporu a vykouzlí svůdný vzhled pro jakékoliv poprsí. Velkou devizou značky je několik typů podprsenek bez kostic, jež jsou zárukou bezprecedentního pohodlí každé ženy. S výběrem té pravé podprsenky pomůže zákaznici unikátní Basic Bra Book dostupná na prodejnách a také speciálně vyškolené sales asistentky.

Pánský sortiment zahrnuje spodní prádlo, pyžama a basic trička a tílka z různých materiálů.

Značka Intimissimi je všeobecně známá svým důrazem na vysoce kvalitní materiály – nechybí zde například speciální supima bavlna nebo nejjemnější hedvábí, avšak vždy se zachováním cenové dostupnosti. 

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title