AERONAUTICA

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

Aeronautica Militare Collezione Privata
Historie a původ značky Aeronautica militare Collezione Privata pochází až z období po druhé světové válce, kdy Cristiano Sperotto z Thiene, založil první krejčovství a od roku 1960 se specializoval na výrobu kožených oděvů vysoké kvality. Po vstupu do společnosti synů Pavla a Armanda Pia, je založena jako Cristiano di Thiene S.p.A. V roce 2004 získali od italského letectva oprávnění na prodej oděvů a doplňků s ozdobami a odznaky, které jsou autentické a originální. Od té doby vytvářejí více produktových řad, které oslovují zejména nadšence letectva, ale i ty, kteří hledají výrazný styl a vysokou kvalitu výrobků.

Aeronautica Militare je mladá módní značka pro muže, ženy i děti a je schopná interpretovat nejlepší představu o tom, co je soulad, integrita a respekt. Stylista Massimo Giacon ví, jak vytvořit kreativní kolekci, aby styl značky byl moderní a celkový vzhled ležérní. Styl oblečení tvoří hlavně symboly letectva spolu s vojenskými barvami. Materiály jsou pohodlné a příjemné, střihy jsou ergonomické, detaily a grafika jsou konstantní a znovu přepracovány pro moderní vzhled, který je funkční a pohodlný současně.

Aeronautica Militare má v současné době 800 prodejních míst v Itálii, a 1000 ve zbytku světa. Od roku 2012 má tato značka zastoupení i v České Republice, takže mezi klienty a milovníky Aeronautica Militare můžete patřit i vy.

Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :