CEWE FOTOLAB

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

731 142 190

731 142 190

Praktické informace

Značková prodejna CEWE FOTOLAB nesmí chybět v exkluzivním čtyřhvězdičkovém nákupním centru Černý Most.
Zde Vám nabídneme kompletní sortiment fotoslužeb včetně poradenského centra, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem, objednáním a sestavením konkrétního produktu. Na prodejně si můžete prohlédnout CEWE FOTOKNIHU - nejprodávanější fotoknihu v Evropě, CEWE FOTOOBRAZY, CEWE KALENDÁŘE a další fotodárky. Nezapomeňte, že jen u nás nic neriskujete. Vaše 100% spokojenost je pro nás závazná a k originálnímu dárku, ať už pro Vás nebo pro Vaše blízké postačí jedna fotografie.
 
Nezapomeňte využít náš okamžitý tisk fotografií až do rozměru 20 x 30 cm, kalendářů, blahopřání, fotografií s rámečkem, koláží a dalších originálních fotodárků a udělejte radost svým blízkým. Tisknout u nás můžete ze všech paměťových médií a to včetně Vašeho telefonu a samozřejmě na prodejně poskytujeme také službu průkazové fotografie.
Pro znalce či právě začínající fotografy nebo jen milovníky krásné fotografie nabízíme široký a ucelený sortiment renomovaných značek Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Olympus, Fuji a dalších. Samozřejmostí je rozsáhlá nabídka fotografického příslušenství, se kterým Vám rádi poradíme. Dobře víme, že peníze nerostou na stromech a také víme jak je důležitý správný a uvážený výběr této techniky. Proto se třeba jen zastavte na krátkou konzultaci, která Vás navede tím správným směrem.
Nabízíme kvalitu, jistotu a tradici značky CEWE FOTOLAB již více jak 25 let.

Prodejna je součástí sítě maloobchodních prodejen CeWe Color, a. s.

Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title