FIT UP

Dnes otevřeno
Od 6:00 do midnight

FIT UP! je fitness centrum, které si může dovolit každý. Nabízíme neporazitelný poměr ceny a kvality jakož i příležitost, dostat ze sebe v našich studiích to nejlepší.

Žijeme ve světě fitness, kde motivace a odhodlání píší každodenní realitu. Už od bezkonkurenčních 499 Kč měsíčně přinášíme našim členům prémiovou kvalitu a pohodlí při cvičení. Překonané limity a výsledky FIT UP! členů jsou naším živým doporučením.

Naše filozofie
Naší filozofií, posláním a životním stylem zároveň je fitness. Chceme vytvořit místo, kde se budou naši členové cítit dobře a mezi svými. Chceme je maximálně podporovat v naplňování jejich osobních cílů, ať už chtějí vypadat lépe nebo cítit se zdravější a plní energie.

Toužíme vytvořit přístupný a bezbariérový fitness pro všechny, který bude nejen finančně dostupný každému bez ohledu na věk, rasu či hmotnost. :) Mladí, starší či s handicapem – u nás má každý dveře otevřené.

Kromě toho ti chceme poskytnout prostor na tvou vysněnou přeměnu a udržování se ve formě od brzkého rána až do půlnoci (máme otevřeno od 6:00 do 24:00). Rovněž pomoci při tvé rehabilitaci nebo snaze dát se zdravotně dohromady, pokud je to nutné. Dáváme sbohem výmluvám, že „nestíháš jít do fitness centra si zacvičit, protože…“

Ne. Bez kompromisů, jen ty a tvůj trénink. Je to na tobě! A samozřejmě tento prostor navzdory nízké ceně je plný komfortu, určitého standardu a jiných výhod našeho členství. Nezáleží na tom, zda si začátečník, pokročilý anebo profík. U nás cvičí všichni.

 

Naše výbava
Chceme, aby si každý u nás našel to své pravé ořechové, a tak to i vypadá. V každém našem fitness studiu najdeš oddělené Ladies, Cardio, Power či Pure zónu. K stabilní výbavě patří i špičkové solária Ergoline, které garantují zdravé a šetrné opalování.

A pokud by ti během tréninku náhodou vyschlo v ústech, fitness Grapivit bar ti zachrání život. Osvěží tě sportovními nápoji prémiové kvality s kombinací vitamínů, L-karnitinu a nízkým obsahem kalorií. Cross UP! zóna slouží zase nadšencům cvičením s vlastní váhou.

V naší výbavě nechybí ani špičkové multifunkční zařízení Omnia, na kterém bez problémů odbavíš všestranný i kruhový trénink. Tuto moderní věž jsme uvedli jako první na Slovensku.

 

A ještě něco…
Ve všech pobočkách FIT UP! jsou samozřejmostí naši vždy připraveni a kvalifikovaní trenéři, kteří ti pomohou a poradí – o jejich individuálním přístupu nepochybuj.

Fitness centra FIT UP! ti nabízejí ještě mnohem víc – to však nezjistíš, dokud se sám na vlastní kůži nepřijdeš přesvědčit. :)

Staň se naším VIP členem a získej další výhody.

Je to na tobě!

email: cerny.most@fitup.cz

Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 6:00 do midnight

Kategorie :