PIQUADRO

PIQUADRO

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

Praktické informace

To nejlepší z Itálie:

Do Prahy přichází PIQUADRO

PIQUADRO vás nadchne jak svým designem a nejlepší volbou materiálů, tak technologičností konstrukce a zpracováním.

A navíc ušetřete na letence do Milána..

PIQUADRO je luxusní italská značka, která se specializuje na špičkové kožené kabelky, aktovky, batohy, business a cestovní tašky a doplňky. Historie značky začíná u Marca Palmieri. Ten založil firmu v italském městě Riola di Vergato. Pár let firma pracovala pro nejlepší značky v Itálii, zanedlouho však Marco Palmieri vytvořil vlastní brand s unikátním designem. Působení značky PIQUADRO se rozšířilo do všech nejvýznamnějších světových měst a nyní přichází do Prahy.

Produkty PIQUADRO nejsou pouze potěšení pro oči, ale i vysoce funkční a kvalitní. PIQUADRO neustále vyvíjí nová řešení a hledá neobvyklé postupy a technologie.

PIQUADRO je charakteristické vytříbeným italským designem, nejvyšší úrovní technologičností, řemeslného zpracování, špičkovou kvalitou a využitím nejlepjších mateiálů. Nechybí ani bezpečnostní a organizační řešení. Produkty PIQUADRO mají rovněž speciální zabudované chrániče pro tablety a počítače. Všechny výrobky PIQUADRO se pyšní četnými patenty, a i ten nejmenší detail je vždy zkoumán týmem kreativních designérů. Tašky a doplňky se vyznačují vysokým stupněm funkčnosti a designem, který vyjadřuje veškerou originalitu a eleganci italského stylu.

V současné době má PIQUADRO více než 90 butiků na celém světě. Nyní se konečně luxusní značka dostala i k nám a v Praze otevírá první obchod, který hrdě nese její název.


Zobrazit více Zobrazit méně

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title