Dvě hodiny se stylistkou ZDARMA jen pro Vás!

Chcete si užít nakupování se stylistkou, která se bude celou hodinu věnovat jenom Vám a poradí Vám, co na sebe, abyste se nejen skvěle cítila, ale zároveň vypadala naprosto báječně? Pro členy věrnostního programu není nic jednoduššího!

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat na www.centrumcernymost.cz/registration nebo si stáhnout aplikaci Centra Černý Most a získat tak mnoho dalších služeb zdarma, slev a nabídek, které Vás jistě potěší!

Zamluvte si svou hodinu buď telefonicky na čísle 728 733 012 nebo e-mailem na concierge@centrumcernymost.cz!

Těšíme se na Vaši návštěvu!Kdo se u nás o Vás postará?

Lenka Ter-Akopowa Poláčková, módní redaktorka, stylistka a designerka
Studovala 6 let oděvní návrhářství, pracuje v módním světě již přes 15 let a spolupracovala s časopisy Yellow, Elle T3, s firemními časopisy a reklamními agenturami. Jako módní redaktorka vedla 10 let časopis Marianne a Ona Dnes, než odešla na mateřskou dovolenou.
Vedle této práce se 12 let věnuje osobnímu stylingu pro obchodní centra, za svoji kariéru oblékla přes 4 000 reálných žen, modelek a slavných osobností nepočítaně.
„I když pro mnohé je oblečení povrchní záležitostí, jeho změna Vás může proměnit i zevnitř. Správně zvolené oblečení Vám dodá sebevědomí a pocit, že se ve svém těle cítíte skvěle.“

Monika Kudrnáčová
Módou se intenzivněji zabývá 10 let, ale provází ji celý život. Od roku 2010 se Monika věnuje především své značce Eli.Rose, včetně návrhu modelů - kolekcí, šití klientům na zakázku, osobnímu poradenství.
Věnuje se také osobnostnímu stylingu, ať už v rámci nákupního Centra Černý Most, tak pro osobní klientelu. Dále připravuje styling pro časopisy, oblečení do TV pořadů a různé akce – soutěže ohledně vizážistiky a stylingu.
“Na osobním stylingu je nejkrásnější fakt, že klienti se cítí lépe, mají nový úhel pohledu, nové kousky do šatníku nebo pro radost. Někdy je to posune o kousek dál.”