Centrum Černý Most je díky široké nabídce služeb a obchodů oblíbenou destinací pro nákupy rodin s dětmi. Díky mnoha atrakcím a unikátním zónám zde naleznou pobavení i poučení všechny věkové kategorie. Snažíme se, aby bylo pro děti nakupování s rodiči zábavou, proto v našem centru naleznete několik sekcí a koutků, kde se mohou oddávat herním radovánkám. Nechybí ani speciální program určený výhradně malým návštěvníkům – pondělní lekce jógy, dětské středy či angličtina každý čtvrtek.

Také prostory a služby Centra Černý Most jsou uzpůsobeny tomu, aby návštěva v doprovodu dětí byla co nejpohodlnější. Nejen, že je celé centrum bezbariérově přístupné, rodinám jsou vyhrazena i zvláštní místa na parkování. Pro vysoký komfort jsou zde k dispozici také speciální dětské toalety se čtyřmi plně vybavenými přebalovacími místnostmi. Na Infostánku si pak můžete bezplatně zapůjčit ohřívač kojeneckých lahví, kočárek, dětské vozítko nebo třeba deskové hry.

Zábava pro děti
Celý koncept Centra Černý Most propojuje motiv přírody a vytváří tak příznivé prostředí pro rodiny s dětmi. Malí i velcí tak zde mohou objevovat, bavit se a pohodlně trávit volný čas.
Dětský svět MAXÍKOV – Všem malým objevitelům do 11 let je určena unikátní zóna inspirovaná přírodou. Na 450 m2 je čeká nejen zábava, ale také mnohá dobrodružství v tematicky laděných oblastech.
Ti nejmenší mohou dělat první krůčky v části Ostrovy a Jezírko, kde jim interaktivní světla pomáhají vylepšovat jejich motorické schopnosti.
Starší zaujme oblast Les inspirovaná stezkou korunami stromů. Netradiční prolézačka s názvem Hnízdo pak nabízí originální vyhlídku.
Maskotem hřiště je tygřík Maxík.
Rodiče se mohou spolehnout na trvalou kvalitu a bezpečnost tohoto inovativní komplexu. Díky němu bylo Centrum Černý Most jako první z obchodních domů zahrnuto do programu Česká kvalita a získalo značku „Hřiště-¬tělocvična-sportoviště – ověřený provoz“.
Dalším místem vhodným pro rozptýlení těch nejmenších je hrací zóna u kavárny Starbucks. Starší děti pak jistě ocení trampolínky před západním vstupem a těm zvídavým by neměla uniknout možnost pozorovat život exotických živočichů v akváriu a teráriu našeho centra.

Dětský koutek Time Out
Dopřejte sobě i svým ratolestem při nákupech „time out“ ve stejnojmenném interaktivním hracím koutku, v němž můžete svá zlatíčka svěřit proškolenému personálu. Zatímco vy si v klidu vychutnáváte kávu či nerušeně nakupujete, vaše děti dovádí na prostoru o rozloze 730 m2 plném moderních atrakcí.
Více info https://www.centrumcernymost.cz/store/time-out-detsky-koutek
Jsou-li vaše děti utahané nebo mají rády mašinky, dopřejte jim zážitkovou jízdu po Centru Černý Most ve vláčku Lococafé. Ten simuluje reálný provoz historické parní lokomotivy a během jízdy svítí a houká. Nástupiště naleznete u akvária opodál informačního kiosku.


Dětský program
Pravidelný program určený malým návštěvníkům je v Centru Černý Most velice bohatý. Každé pondělí od 14:30 a 15:30 hodin pořádáme na podporu Nadačního fondu Yoga Help lekce jógy pro děti ve věku od 3 do 7 let zdarma. Nutná je rezervace na e-mailu eventy@centrumcernymost.cz.
V polovině pracovního týdne probíhají v Maxíkově dětské středy. Od 16:00 do 17:00 hodin čeká malé neposedy cesta kolem světa, na které je Tygřík Maxík provede dobrodružným světem.
Čtvrteční odpoledne je věnováno angličtině. Unikátní výuka s rodilým mluvčím probíhá vždy od 14:00 do 16:45 podle věkových kategorií. Lekce jsou sestaveny speciálně pro děti staré 4 - 10 let. Nutná je rezervace na e-mailu eventy@centrumcernymost.cz.
Všechny aktivity jsou zdarma přístupné všem malým zájemcům, jejichž rodiče jsou registrováni ve věrnostním programu Centra Černý Most.


Služby pro rodiny s dětmi
V naší nabídce naleznete mnoho služeb určených pro rodiny s dětmi. V přebalovacích místnostech lze využívat ohřívač dětských lahviček, který vám rádi zapůjčíme na infostánku či v šatně. K jednoduššímu pohybu po našem centru také poskytujeme kočárky i dětská vozítka. Nechybí ani možnost vypůjčit si některou z deskových her a strávit u ní mnoho příjemných chvil v některé z relaxačních zón. Členům věrnostního programu nabízíme také služby profesionální chůvy, která vás doprovodí při nákupech a postará se o zábavu dětí. Chůva je Vám k dispozici zdarma až 3 hodiny. Rezervujte si její služby na e-mailu concierge@centrumcernymost.cz.

V našem centru naleznete téměř 200 obchodních jednotek či restaurací. Některé z nich mají připravenou speciální dětskou nabídku.

Žádné události

Nabídky - UNEXPECTED FAMILY

Všechny nabídky (44)

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné značky.