Zasláním Vašich osobních údajů na níže uvedené kontakty pro získání práce, dáváte obeslaným společnostem souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Společnost CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s. pouze poskytuje prostor na této stránce pro přímou inzerci volných pozic nájemců a nezodpovídá za správnost uvedených údajů. Uvedené kontakty jsou poskytnuté nájemci a nemají žádnou souvislost s CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s..

Práce v nákupním centru

Zájemci o práci v Centru Černý Most mohou sledovat aktuální seznam volných pracovních míst na tomto spolupracujícím portále.
www.pracevnakupnimcentru.cz

Czech facility a.s. zajišťující provoz CENTRA ČERNÝ MOST hledá Technika objektu - směnný provoz údržba

Jste-li schopný, spolehlivý, manuálně zručný a máte chuť pracovat, pak neváhejte a reagujte rychle na námi nabízenou pracovní pozici.

Požadujeme:
- vzdělání vyučen – SŠ, výhodou vyhl. 50
- manuální zručnost
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
- samostatnost

Vaší pracovní náplní bude:
- zajišťovat bezproblémový chod budovy
- nepřetržitý směnný provoz (sobota, neděle, práce v noci)

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- místo výkonu práce – Praha – Černý Most
- příplatky za práci v noci, o víkendu a svátcích
- mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis na adresu ccm.manager@cfcz.cz nebo volejte na telefon 773/772 946.

Datum uveřejnění: 01.04.2022

CURAPROX: příjemnou asistentku nebo příjemného asistenta prodeje

Curaden Czech, s.r.o., výhradní zástupce švýcarské značky CURAPROX v České republice
hledá pro pracoviště v OC Černý Most
příjemnou asistentku nebo příjemného asistenta prodeje
Očekáváme:
Cit pro komunikaci se zákazníkem
Samostatné uvažování a organizační schopnosti
Zájem o dentální hygienu
Bezúhonnost

Nabízíme:
Dobré platové podmínky s motivační složkou platu
Nerovnoměrně rozloženou pracovní dobu
Pracovní poměr na dobu určitou
Zaučení
Zaměstnanecké benefity

Nástup co nejdříve.
Své životopisy s aktuální fotografií zasílejte na adresu: gabriela.pekarikova@curaprox.cz

Datum uveřejnění: 12.4.2022

CALZEDONIA: Asistent/ka prodeje  (20, 30, 40 hodin či brigáda)

Calzedonia Group je pro nás atraktivní italskou módní značkou. Světem nádherných plavek a luxusního punčochového zboží ve značce Calzedonia a výjimečného spodního prádla a rafinované módy ve značce Intimissimi.

Vnímáte to stejně? Pak vítejte!
U nás bude mít Vaše kariéra styl!

Jmenuji se Tereza a pro naši prodejnu značky Calzedonia  v OC Centrum Černý Most hledám prodejní asistenty/tky na plný nebo zkrácený pracovní úvazek či brigádu.

Svědomitá péče o zákazníka je pro nás klíčem k úspěchu! Máte zkušenosti s prodejem, nadšení pro práci v obchodě, příjemné vystupování a upřímný úsměv? Tak to jste náš/naše!

A proč byste měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů?

Jsme stabilní úspěšná společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony klientů po celém světě.

Vstřícné pracovní prostředí u nás není jen prázdným pojmem.

Uniformu si vyberete dle svého vkusu a preferencí ze sortimentu naší značky.

Nemusíte si dělat starosti s náklady na obědy, dostanete od nás stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/den, tj. průměrně 2000 Kč čistého měsíčně ke mzdě!

Po zkušební době si s námi můžete začít užívat i výhod cafeterie - 600 Kč čistého měsíčně na zdraví, volný čas, sport, vzdělávání a kulturu!

A náš progresivní prémiový systém se Vám bude určitě také líbit.

Chcete víc?

Líbila by se Vám například zaměstnanecká sleva na veškeré produkty značky Calzedonia?

 A k tomu navíc přidáme slevu na produkty značky Intimissimi a Tezenis!

Zaujala jsem Vás?

Pošlete mi svůj životopis na adresu: bystrickatereza@icloud.com

Datum uveřejnění: 8.4.2022

INTIMISSIMI: Asistentka prodeje hlavní úvazek

Hledáme prodejní asistentky na plný úvazek do našeho týmu Intimissimi!
Jste milovníci módy a chtěli byste se stát profesionály v tomto oboru? Hledáte stabilitu a jistotu? Nebo jen hledáte práci, která by Vás naplňovala a byla vše jen ne stereotyp?
Pak vítejte v Intimissimi - ve světě luxusního spodního prádla, nadčasové módy a elegance. Do franšízové prodejny přivítáme šikovnou kolegyni na pozici odborné prodejní asistentky.
Profesionální zákaznický servis je pro nás v Intimissimi klíčem k úspěchu. Jak si Vás tedy představujeme?
• Ráda se usmíváte a milé chování je pro Vás samozřejmostí.
• Dokážete zákazníkům naslouchat a splnit jim i to přání, které ještě ani nevyslovili.
• Je pro Vás důležité pracovat v dobře fungujícím týmu, kde se na sebe kolegové mohou
navzájem spolehnout.

Co od Vás vlastně očekáváme?
• Budete aktivně a s úsměvem komunikovat s našimi zákazníky, nabízet jim svou pomoc a poradenství.
• Budete se podílet na organizačním chodu prodejny – provádět příjem a reklamaci zboží.
• Budete pečovat o vzhled obchodu, aby byl vždy čistý a upravený.
• Budete se podílet na i Visual Merchandising (vzhled prodejny).
• Budete se u nás rozvíjet a aktivně přistupovat ke zlepšení zákaznického servisu.

Jaké schopnosti a dovednosti u nás zejména potřebujete?
• Měla byste mít milé a příjemné vystupování a měla by Vás bavit práce s lidmi.
• Měla byste mít aktivní přístup k práci a s chutí učit se novým věcem.
• Měla by Vás bavit móda, módní trendy a styling.
• Měla byste být týmový hráč.

A co za to vše od nás získáte?
• Práci, která má smysl.
• Školení, díky kterým se stanete opravdovými profesionály v zákaznickém servisu.
• Zaměstnanecké slevy na produkty Intimissimi a Calzedonia.
• Práci na hlavní pracovní poměr (8 hodinové směny).
• Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti.
• Kariérní růst - pokud budete šikovná, můžete se stát specialistkou na naše produkty a pomáhat se školením na pozici Lingerie Expert.

Ještě stále váháte? Nabízíme toho totiž daleko víc!
• Motivující platové ohodnocení a bonusy závislé na výsledcích.
• Příplatky za státní svátky i víkendy.
• Stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den (průměrně 2000Kč).
• Benefitní kartu Edenred a multisport program.
• 12 Intimissimi kousků "uniforem" na každých 6 měsíců, které si vyberete dle Vašeho vkusu a preferencí.
• Týdenní motivační soutěže o další finance.
• Práce v příjemném a rodinném kolektivu.

Zaujala jsem Vás? Zašlete mi svůj životopis a průvodní dopis na adresu: Jurenova.karolina@seznam.cz
Můžeme Vám totiž nabídnout ještě mnohem víc!
Karolina Jurenova,
Lingerie Expert s.r.o.

DEDOLES: Asistent/ka prodeje

Datum uveřejnění: 6.1.2022

TRIOLA: Asistentka prodeje

Přidej se k nám a staň se DEDOLES Asistent-kou/em prodeje v Praze.

- Hlavní pracovní poměr, částečný úvazek

- Směny ranní / odpolední (8 hodinové)

Máš více otázek? Neváhej mě kontaktovat na emailu: prace@dedoles.cz

Těšíme se na Vaše reakce

Datum uveřejnění: 1.3.2022

Recepční Centrum Černý Most

O nás:
Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí. Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech. V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí. Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Co Vás čeká?
informační služba klientům
prodej dárkových karet
obsluha šatny a Zásilkovny
pracovní doba Po-Ne (dle domluvy, ideálně krátký/dlouhý týden)
12h směny
Co očekáváme my?
reprezentativní vystupování
trestní bezúhonnost
věk minimálně 18 let
základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
komunikativní znalost AJ
časová flexibilita
ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
180 Kč/h
Brigádu v termínu 26.11. – 23.12.2021
zázemí stabilní společnosti
práce v příjemném pracovní prostředí a kolektivu
pracoviště s výbornou dostupností na metru B

Pro více informací nás prosím kontaktujte na čísle 770 119 799 nebo e-mailem na adrese pavla.andrlova@ssi.cz

Datum uveřejnění: 23.11.2021