Zasláním Vašich osobních údajů na níže uvedené kontakty pro získání práce, dáváte obeslaným společnostem souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Společnost CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s. pouze poskytuje prostor na této stránce pro přímou inzerci volných pozic nájemců a nezodpovídá za správnost uvedených údajů. Uvedené kontakty jsou poskytnuté nájemci a nemají žádnou souvislost s CENTRUM ČERNÝ MOST, a.s..

Práce v nákupním centru

Zájemci o práci v Centru Černý Most mohou sledovat aktuální seznam volných pracovních míst na tomto spolupracujícím portále.
www.pracevnakupnimcentru.cz

Czech facility a.s. zajišťující provoz CENTRA ČERNÝ MOST hledá Technika objektu - směnný provoz údržba

Jste-li schopný, spolehlivý, manuálně zručný a máte chuť pracovat, pak neváhejte a reagujte rychle na námi nabízenou pracovní pozici.

Požadujeme:
- vzdělání vyučen – SŠ, výhodou vyhl. 50
- manuální zručnost
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
- samostatnost

Vaší pracovní náplní bude:
- zajišťovat bezproblémový chod budovy
- nepřetržitý směnný provoz (sobota, neděle, práce v noci)

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- místo výkonu práce – Praha – Černý Most
- příplatky za práci v noci, o víkendu a svátcích
- mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis na adresu ccm.manager@cfcz.cz nebo volejte na telefon 773/772 946.

Datum uveřejnění: 1.7.2021

CALZEDONIA: Asistent/ka prodeje, brigáda

Calzedonia Group je pro nás atraktivní italskou módní značkou. Světem nádherných plavek a luxusního punčochového zboží ve značce Calzedonia a výjimečného spodního prádla a rafinované módy ve značce Intimissimi.

Vnímáte to stejně? Pak vítejte!
U nás bude mít Vaše kariéra styl!
Jmenuji se Helena a pro naši prodejnu značky Calzedonia  v OC Centrum Černý Most hledám prodejní asistenty/tky na zkrácený pracovní úvazek a brigádnice.

Svědomitá péče o zákazníka je pro nás klíčem k úspěchu! Máte zkušenosti s prodejem, nadšení pro práci v obchodě, příjemné vystupování a upřímný úsměv? Tak to jste náš/naše!
A proč byste měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů?
Jsme stabilní úspěšná společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony klientů po celém světě.

Vstřícné pracovní prostředí u nás není jen prázdným pojmem.

Uniformu si vyberete dle svého vkusu a preferencí ze sortimentu naší značky.

Nemusíte si dělat starosti s náklady na obědy, dostanete od nás stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/den, tj. průměrně 2000 Kč čistého měsíčně ke mzdě!

Po zkušební době si s námi můžete začít užívat i výhod cafeterie - 600 Kč čistého měsíčně na zdraví, volný čas, sport, vzdělávání a kulturu!

A náš progresivní prémiový systém se Vám bude určitě také líbit.

Chcete víc?
Líbila by se Vám například zaměstnanecká sleva na veškeré produkty značky Calzedonia?

A k tomu navíc přidáme slevu na produkty značky Intimissimi a Tezenis!
Zaujala jsem Vás?

Pošlete mi svůj životopis na adresu: helena.kubcova.hk@gmail.com

Datum uveřejnění: 02.07.2021

VLÁČEK V CENTRU: řidiče/řidičku

Hledáme řidiče / řidičku dětského vláčku Mini Express v nákupním centru Centrum Černý Most na vedlejší pracovní poměr / brigádu.

Kontakt:
Kiddie Rides s.r.o.
tel.: 603 711 996
email: hanzalius@seznam.cz

Datum uveřejnění: 15.06.2021

KEEN: Poradce zákazníka - prodavač, KEEN Praha

Baví Vás komunikovat s lidmi? Chcete být odborníkem ve své profesi? Hledáte dobrý kolektiv? Pak hledáme právě Vás!
Prodej u nás není pouze podávání a doplňování zboží, naši zákazníci očekávají profesionální servis, vynikající znalost produktu, schopnost poradit a vybrat vhodnou obuv. To vše se u nás naučíte a práce Vás bude bavit.
Pro naše specializované prodejny obuvi KEEN v Praze hledáme nového kolegy/kolegyně.

Co očekáváme:
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- orientaci na zákazníka
- motivaci a chuť učit se
- spolehlivost, otevřenost, pracovitost

Co nabízíme:
- pečlivé zaučení všech nováčků
- zajímavou práci v atraktivním prostředí
- produktová školení
- možnost testování produktů
- zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chcete se zúčastnit pohovoru, pošlete nám své CV.

Více o naší společnosti můžeš získat na www.rockpoint.cz

Kontakt
Rock Point a.s.
Miroslava Loudová : miroslava.loudova@rockpoint.cz
Americká 54
301 00  Plzeň
Česká republika

Datum uveřejnění: 09.06.2021

KITIKATE: prodavačka

Do našeho stánku s kojeneckým oblečením z bio bavlny v Centru Černý Most přijmeme příjemnou prodavačku se zájmem o dětskou módu.

Požadujeme znalost anglického  jazyka na komunikativní úrovni, majitel je cizinec.
Ideální věk 40+, zkušenosti s dětskou módou, prodejní dovednosti.
Nástup 1.8.2021

Pracovní doba je 12hodinová v režimu krátkého a dlouhého týdne.

Nabízíme:
Příspěvek na oběd ve formě stravenek (100 Kč na každý den v práci)

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu s fotografií na email: nfo@kitikate.cz

Datum uveřejnění: 28.05.2021

NEW YORKER: ASISTENT/-KA PRODEJE

Baví Tě móda? Jsi komunikativní a máš příjemné vystupování? Chceš práci v mladém kolektivu? Pak neváhej a přidej se k nám!
Na prodejně NEW YORKER hledáme nové kolegy/kolegyně ASISTENT/-KA PRODEJE!

Tvojí pracovní náplní bude:
Udržovat reprezentativní vzhled prodejny.
Práce s pokladním systémem.
Doplňování zboží a jeho prezentace na prodejně.
Komunikace se zákazníky a pomoc při výběru vhodného oblečení.

Co nabízíme?
50% příplatek za sobotní a 100% za nedělní směny.
100% příplatek za práci ve svátek + náhradní volno.
Stravenky.
Zaměstnaneckou slevu.
Zajímavou práci na plný úvazek v úspěšné módní společnosti.
Příjemné pracovní prostředí a mladý přátelský kolektiv.
Možnost kariérního růstu.
Nástup dle dohody.
Pokud Tě naše pracovní nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis s fotografií na e-mail kariera@newyorker.cz.Těšíme se na odpovědi!

LINDT: SHOP ASSISTANT

Máte alespoň minimální praxi na pozici SHOP ASSISTANT?
Domluvíte se (i jen pasivně) anglicky? A hlavně: Milujete čokoládu?
Chcete se zapojit do přátelského kolektivu a pracovat v příjemném prostředí?

Společnost Lindt & Sprüngli, vedoucí značka v segmentu prémiové čokolády, hledá vhodného kandidáta na pozici SHOP ASSISTANT (ASISTENT/-KA PRODEJE) pro svůj obchod v Centru Černý Most.

Aktivní prodej a komunikace se zákazníky
Poradenství a konzultace v produktové oblasti
Příjem a výdej zboží, doplňování sortimentu na prodejně
Udržování profesionálního a estetického vzhledu obchodu

Nabízíme:
Práci pro prestižní společnost s produkty nejvyšší kvality
Různorodou pracovní náplň v atraktivním prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
Slevu na produkty
Smlouvu na dobu neurčitou
Možnost profesního růstu
A spoustu radostných okamžiků ve skvělém týmu :-)

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis na Mhelisova@lindt.com

Budeme se na Vás těšit.
Lindt & Sprüngli.

Datum uveřejnění: 20.04.2021

SWAROVSKI: Asistent/Asistentka Prodeje (Plný Úvazek)

Ve Swarovski lidé září stejně jako naše produkty. Připoj se k nám jako Prodejní Asistent/Asistentka, budeš pracovat v dynamickém týmu, ve kterém objevíš své schopnosti, a který sdílí lásku k prémiové módě a šperkům. Využij šanci pracovat pro skutečně ikonickou světovou značku.

O pracovní pozici
Staň se ambasadorem naší značky. V této roli a společně s týmem budeš:
• Provázet nákupem naše zákazníky
• Radit zákazníkům při výběru nejvhodnějších křišťálových produktů
• Ukazovat stylingové tipy
• Poskytovat našim zákazníkům nezapomenutelné zážitky
• Udržovat náš obchod zářivý
• Efektivně zacházet s produkty v obchodě

O Tobě
Jsi nadšeným prodejním konzultantem a dokážeš zúročit tyto své přednosti:
• Máš smysl pro módu a opravdovou vášeň pro naši značku a naše výrobky
• Mluvíš plynně česky a dobře anglicky (více jazyků je výhodou)
• Kladeš vysoké nároky na zákaznický servis
• Jsi oddaný a cílevědomý
• Chceš rozvíjet svou kariéru a růst spolu s námi
• Máš zkušenosti z maloobchodu

Datum uveřejnění: 07.04.2021